ADL Night Zoom Mert Aslan ile Renklerin İhtişamı

Her koleksiyonuyla moda tutkunlarına kendini hayran bırakan Night Zoom Mert Aslan İkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu’nu 11 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen ihtişam dolu bir defileyle görücüye çıkardı.

 

 Yaşanan her anı, bir dans pistinde gibi sonsuz bir eğlenceyle çevreleyen koleksiyonda mercandan kivi yeşiline, turkuvazdan şeker pembesine, zümrütten limoni sarıya tüm renkler ince işçiliğin zarafetiyle birer birer koleksiyonda yer alıyor ve renklerin ihtişamını kutluyor.

Defilede dikkat çeken tasarımlarda yer alan kırılgan drapeler, flörtöz volanlar ve zarif fiyonklarla romantizmin doruklarına çıkan koleksiyon güpürlerin ve poplinlerin hafifliğiyle bir ilkbahar esintisi yaratıyor. Manolya, şakayık ve gül desenleri koleksiyonun feminen yanını vurgularken grafik desenler ve fırça darbeleri sanatsal bir modernliği vadediyor.

 BU KOLEKSİYON, BİR PARTİNİN KARŞI KONULMAZ CAZİBESİNE KAPILAN VE TÜM ÖZGÜRLÜĞÜYLE DANS EDEN KADINLARA İTHAF EDİLİYOR!

 Mert Aslan koleksiyonlarının olmazsa olmazı payetler canlı renkleriyle dikkat çekerken leopar baskılı payetler ihtişam dozunu arttırıyor. Sürprizlerle dolu koleksiyonun tüm öğeleri bitmeyen bir partinin karşı konulmaz cazibesine kapılan ve tüm özgürlüğüyle dans eden kraliçelere ithaf ediliyor.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın