Arzu Kaprol ile Yeni Seneye Umutla

Arzu Kaprol Sonbahar/Kış’22 Koleksiyonu Umut” neşeyi, yaşam coşkusunu ve renklerin ışıltısını yeni yıla taşıyor.

Ekose ile İspanyol paçaların, esnek denimlerle, deri ile kotonun kombinlendiği ceketlerin yer aldığı koleksiyonda; desenler, canlı renkler ve farklı form kullanımları yeni yıldan beklediğimiz tüm umutlara gönderme yapıyor.  

Arzu Kaprol Sonbahar/Kış 2022 koleksiyonu “Umut“, pandemi sonrası umuda ve umutlu olmaya dair, yaşamda umutla var olmaya dair bir koleksiyon. Tasarımlara ise renk, konfor, sürdürülebilirlik ve yeni form arayışı yön verdi.

Yüksek konfor beklentisi üzerinden şekillenen tasarım beklentilerine cevap veren koleksiyon; merkezinde rahatlığın olduğu ve daima bizi iyi hissettirecek giysilerin duygusal yolculuklara eşlik etmesi için üretildi.

Teknolojik kumaşlar, geri dönüşümlü iplikler

Koleksiyonda sıra dışı dokulardaki, yüksek esneklik barındıran teknolojik kumaşlar, geri dönüşümlü iplikten üretilen trikolar, cuprolar ve ipekler öne çıkıyor. Tüm tasarımların ortak dili ise rahatlık. Siyah ve kahvelerin arasına giren canlı renk tonları, neşeye ve yaşamı coşkuyla, doya doya yaşamaya gönderme yapıyor.

Denimden, trikoya, sweatshirtlerden elbiselere yeni yıla hazır tasarımlar

Beyaz ve lacivert gibi kurtarıcı renklerde tasarlanan gömlekler, İspanyol paça süper esnek jeanlerle kombinlenirken, sweatshirtler eteklerle yeni nesil bir look yaratıyor. Yumuşacık ve kışın en canlı tonlarının yansıtıldığı farklı boylardaki triko koleksiyonunda en dikkat çeken tasarımlar ise 70’lere gönderme yapan desen çalışmalarıyla uzun hırkalar. Farklı desen ve renk uygulamalarıyla dikkat çeken ipek gömlekler ise serin kış gecelerine kaşe pelerin ve mantolarla uyum sağlıyor.

Arzu Kaprol ve Gaia Gino’dan Yılbaşı Özel Pop-Up

ARZU KAPROL ve GAIA&GINO Aralık ayı boyunca Nişantaşı Reasürans Çarşısı’nda ortak bir pop up mağazada buluştular.  31 Aralık gününe kadar açık kalacak olan mağazada, Arzu Kaprol’un zamansız tasarımları ve ödüllü GAIA&GINO koleksiyonları çok özel fiyatlarla yer alıyor.

Aralık ayı süresince mükemmel yeni yıl hediyesini arayanlar için farklı alternatifler sunan pop-up mağazada zamansız Arzu Kaprol ürünleri ve ödüllü GAIA & GINO tasarımları günlük olarak yenileniyor.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.