Bodrum’da Tekneyle Gidilebilecek Koylar

Yaz mevsimi tüm sıcaklığıyla dopdolu geliyor. Sizde tatili denize bakan, herkesten uzak sessiz sakin yerde geçirmek istiyorsanız Bodrum koyları tam size göre. Sizlere bu yazımız da Bodrum’da tekneyle gidilebilecek koyları derledik. İyi tatiller Aysha okurları.

 

KARAİNCİR

Bodrum’a gidenler bilir. Karaincir, Bodrum’un en popüler denizlerinden Akyarlar’ın dibinde. Bol manzarasıyla ziyaretçilerini büyüleyen ve soğuk su severlerin tercihi. Gitmişken koyun en güzel noktalarından biri olan ‘’İnekler Plajı’’ nı mutlaka görün deriz. Sizde tatilinizi sessiz sakin ama bir o kadar da manzaralı bir yer istiyorsanız Karaincir tam size göre.

 

KÜÇÜK AKVARYUM KOYU

Berrak denizi, sessizliği ve sakinliği ile meşhur, mini koylarıyla huzur rotası olan Küçük Akvaryum Koyu, Aspat Tepesinin tam arkasında yer alıyor. Sizde herkesin bilmediği sessiz sakin bir yerlerde tatil yapmak istiyorsanız Küçük Akvaryum Koyu tam size göre.

 

AKYARLAR

Bodrum severler bilir ki Akyarlar Bodrum’un en sevilen, en ünlü koylarından biri. Yaz sezonunda en çok tercih edilen yerlerden olduğu için kalabalık olması biraz sıkıntı olabilir fakat ışıl ışıl denizi serin havasıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Manzarasıyla büyüleyen Akyarlar tam size göre.

 

ASPAT

Yazın yakan sıcaklığını hissettirmeyecek, serinliği ile rahat bir tatil geçirebileceğiniz Aspat, kalabalıktan uzak sessiz sakin tatil severlerin tercihi. Sizde tatili her şeyden herkesten uzak geçirmek istiyorsanız Aspat tam size göre.

 

 

 

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın