Bodrum’un Sevilen Plaj ve Koyları

Bodrum tatil için en çok tercih edilen şehirlerimizden biri. Sizler için güzel şehrimiz Bodrum’un sevilen koyları ve plajlarını derledik..

 

BODRUM BİTEZ KOYU

Hem kenti hem de doğayı iç içe taşıyan Bodrum Bitez Köyü, tatilcilerin vazgeçilmez koylarından biri. Bu güzel koy her tatilcinin bildiği ve her sene geldiği yerlerden. Denizde kum tercih edenlerdenseniz bu koy tam size göre. Deniz suyu da diğer koylara göre daha sıcak. Ayrıca kıyı kenarında bulunan restoranları ile hem deniz keyfini çıkartırken hemde istediğiniz zaman restoranda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

YALIKAVAK KOYU VE PLAJI

Bodrum’un en lüks koylarından biri olan Yalıkavak koyunda yeldeğirmenleri de bulunuyor. Eşsiz manzarası ile herkesin vazgeçilmez koylarından biri.

 

GÖLTÜRKBÜKÜ CENNET KOYU

Göktürk’e birkaç kilometre mesafedeki Cennet Koyu, eşsiz deniz manzarası ile en sevilen koylardan biri. Sizde tatilde sakinliği sevenlerdenseniz bu koyu çok seveceksiniz.

 

GÜMÜŞLÜK KOYU

Gün batımını doyasıya izlemek istiyorum diyenlerdenseniz Gümüşlük koyu bu manzarayı size tüm güzelliğiyle sunuyor. Bodrum’un en güzel koylarından olan bu koy, denizi ve evleriyle herkesi büyüleyen bir yer. Hem manzarası hem de sakinliği ile Gümüşlük koyuna uğramadan tatil yapmayın deriz.

 

AKYARLAR KARAİNCİR KOYU

Tertemiz ve az dalgasıyla sakinliği bizlere sunan bu koy, yüzmeyi sevenler için vazgeçilmez yerlerden.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın