Çırağan Sarayı’nın Görkemi, İnci Zarafeti ile Buluştu

Türkiye’nin önemli değerlerini koleksiyonlarına taşıyan Karaca, Çırağan Sarayı ile birlikte hazırladığı özel koleksiyonuna yeni parçalar ekledi. Çırağan Palace Shop’un logosunda yer alan, asırlar boyunca güzelliğin, gücün ve asaletin simgesi olan tavus kuşu ve tarihin en önemli motiflerinden biri olan laleden ilham alınarak tasarlanan bu eşsiz koleksiyon, yeni eklenen yemek seti, kahvaltı seti ve çerezlik ürünleri ile artık çok daha ihtişamlı.

  

Önemli değerleri gelecek nesillere ve dünyanın farklı noktalarına taşımak amacıyla ayrıcalıklı işbirlikleri gerçekleştiren Karaca, Çırağan Sarayı ile birlikte hayata geçirdiği özel koleksiyonu yeni parçalarla genişletiyor. İhtişamını asırlar boyu koruyan tavus kuşu ve zarafeti ile göz kamaştıran gerçek incilerin bir araya geldiği bu seçkin koleksiyon akşam yemekleri ve kahvaltı sofralarının yanı sıra ikram sunumlarının da vazgeçilmezi olacak. Yeni eklenen 28 parça yemek takımı, 39 parça kahvaltı seti ve 4’lü çerezlik Çırağan Sarayı’nın asaletini yansıtıyor.

 

Gerçek incileri sofralara taşıyan dünyadaki ilk Türk markası Karaca ile özel bir koleksiyona imza atan Çırağan Palace Shop, sofralarını gerçek inci zarafeti ve Çırağan Sarayı görkemiyle taçlandırmak isteyenleri bekliyor. Bu özel koleksiyonun parçaları hem seçkin Karaca mağazalarından ve web sitesinden hem de Çırağan Palace Shop web sitesinden ve otele gelinerek de alınabilecek.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın