Dilek Hanif x Trendyol Koleksiyonu Zamansız Şıklığa Davet Ediyor

Trendyol, moda dünyasının önemli tasarımcısı Dilek Hanif ile gerçekleştirdiği iş birliği ile şık ve elegan tasarımları moda severlerin beğenisine sunuyor. Şıklığından ödün vermeyen, modern ve özgün stilini oluşturmuş dinamik kadınlardan ilham alan ünlü tasarımcı Dilek Hanif, yeni koleksiyonuyla kadınların günün tüm zaman dilimlerinde ve farklı konseptlerde kullanabileceği birbirinden şık parçaları gardıroplara taşıyor.

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, moda dünyasının önemli tasarımcısı Dilek Hanif ile ‘22 İlkbahar – Yaz sezonuna özel bir koleksiyon hazırladı. Dilek Hanif’in moda trendlerini kendi stiline göre yorumladığı 43 parçalık koleksiyonda geniş bir yaş skalasına hitap eden birbirinden şık tasarımlar yer alıyor. Moda severlerin tüm zaman dilimlerinde ve farklı mekanlarda tercih edebileceği parçalardan oluşan koleksiyonda günlük kıyafetlerin yanı sıra  mezuniyet elbiseleri, davet kıyafetleri, düğün ve özel gün kıyafetleri gibi birbirinden şık ve elegan tasarımlar beğeniye sunuluyor.

Trendyol iş birliği ile tasarımlarını geniş bir kesime ulaştırmak isteyen ve koleksiyonunda geniş bir yaş skalasına ve farklı zaman dilimlerine yönelik tasarımlara yer veren ünlü tasarımcı Dilek Hanif, “Bu işbirliği ile markamı Türkiye’nin her yerindeki sevenleri ile buluşturmak beni çok heyecanlandırıyor.” dedi.

Birbirinden şık tasarımların yer aldığı Dilek Hanif x Trendyol koleksiyonu 10 Mart’ta satışa sunulacak.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın