Denizden Çıkmış Gibi Doğal Dalgalar!

Bu yaz denizden çıkmış gibi görünen doğal dalgaların çok ama çok moda olduğunu bilmeyen kalmadı sanırım.

Peki, günlük hayatta ve şehir koşturmacasında denizden çıkmış gibi görünen doğal dalgaları nasıl elde edebiliriz? İşte ünlü saç bakım markalarının denizden çıkmış gibi görünen saçlar için özel olarak ürettiği ve bu etkiyi günlük hayatta da kolayca yakalamanızı sağlayan mucizevi ürün: deniz tuzu spreyleri.

Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Spreyler saçlarınızı tıpkı denizden çıktıktan sonraki doğal dalgalı görünüme ulaştırıyor. Üstelik bu etkiyi ağırlaştırmadan yapıyor ve saçta sprey yokmuş hissini koruyor.

Deniz tuzu etkili bu spreyler her saç tipi için uygun ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Saçlarınıza ister kuru ister hafif nemli iken uygulayacağınız bu sprey; saçları kendinden dalgalı olanlar için sadece saç diplerine ve uçlarına sıkıp elleriyle şekillendirerek kullanabilecekleri kadar da pratik. Ancak çok düz saçlara sahip iseniz doğal dalgalar yaratmak için hafif bir maşa uygulamasının ardından deniz tuzu spreyini kullanmanız daha doğru olacaktır.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın