DİCE KAYEK, HARVEY NICHOLS DOHA’DAKİ İLK POP-UP MAĞAZASINI AÇTI

İstanbul ve Paris merkezli ünlü moda markası Dice Kayek, Harvey Nichols Doha’nın içindeki ilk pop-up mağazasını bu ay açtı.

 

Katar’ın başkentinde bulunan Harvey Nichols Doha’da 24 Ekim’de açılan Dice Kayek pop-up mağazası 3 Aralık’a kadar açık kalacak.

Katar’da uzun yıllardır tanınan ve sevilen Dice Kayek, Harvey Nichols’ın içinde yer alan bu mağaza ile Doha müşterisiyle daha derin bağlar kurmayı amaçlıyor.

 

Dice Kayek’in Doha’daki ilk pop-up mağazasının tasarım ilhamı, markanın gösterişten uzak şıklığıyla göz kamaştıran Paris’teki flagship mağazasından geliyor. Belçikalı başarılı mimar Bernard Dubois’nın imzasını taşıyan Dice Kayek Paris mağazasından ilham alınarak yaratılan pop-up mağaza, markanın kadın bedenini mimari silüetlerle özdeşleştiren zarafetini paylaşıyor.

 

Pop-up mağazada, Dice Kayek’in Sonbahar-Kış 2022 koleksiyonunun yanı sıra bu mağaza için özel olarak tasarlanan aksesuar ve elbise koleksiyonu satışa sunuluyor. Markanın el işlemesi ve Swarovski kristal taşlı elbiseleri, Harvey Nichols Doha’nın içinde yer alan pop-up mağazada sunulan heyecan verici seçkinin bir parçası olarak öne çıkıyor.

 

Harvey Nichols Doha’nın içindeki Dice Kayek pop-up mağazası, bu sezon Doha’da gerçekleşecek iki önemli etkinlik süresince de açık olacak: 26 Ekim’de düzenlenecek Fashion Trust Arabia Ödül Töreni ve 20 Kasım’da başlayacak 2022 FIFA Dünya Kupası. Ayrıca, Dice Kayek’i Katar pazarına daha yakından tanıtabilmek için markanın kurucularının da katıldığı mağaza içi etkinlikler planlanıyor.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın