Dünya Yıldızlarının Davet Tasarımcılarından İstanbul Temalı Sofralar!

İstanbul’u kutlamalar destinasyonu olarak uluslararası platformlarda öne çıkarmak amacıyla hayat bulan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi, 9-10 Kasım 2022 tarihleri arasında Karaca ana sponsorluğunda Raffles İstanbul’da gerçekleşiyor. İstanbul temasını taşıyan bu özel sergide tasarımcılar, tasarladıkları İstanbul temalı sofraları ilk kez misafirlere sunacaklar. “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinin biletlerinin satışı www.tabledesignexhibition.com ve Biletino üzerinden de devam ediyor.

 

“Sofralar Sergisi”-“İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinde, birbirinden farklı İstanbul temalı sofralar ve sofra kültürünün püf noktaları ilk kez alanında dünyaca tanınmış, 9 en ünlü davet tasarımcısı tarafından yorumlanacak.

 

Sergide yer alacak tasarımcılar arasında, en son Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in düğün davetini hayata geçiren, düğün endüstrisi denilince akla ilk gelen isimlerden Colin Cowie ve tüm Hollywood davetlerinin organizasyonlarından sorumlu olan, Emmy Ödül Töreni ve Oscar Ödül Töreninin tasarımcısı Edgardo Zamora da bulunuyor. Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian’ın düğününü dekore eden uluslararası davet tasarımcısı Eddie Zaratsian, Avrupa’da eşsiz çiçek tasarımları ile bilinen Belçikalı Tomas De Brugne, Ortadoğu’da kraliyet düğünleri ve davetlerini düzenleyen Lübnanlı Ghada Blanco, Avustralya’nın en ünlü davet tasarımcılarından Nadia Duran, Asya Kıtası’nın en ünlü düğün ve davet tasarımcısı Gideon Hermosa, Latin Amerika’nın en ünlü davet tasarımcısı Peru’dan Arturo de Noriega  ve Malta asıllı Avrupa cemiyet hayatının düğünlerine hayat veren tasarımcı Sarah Young’un İstanbul sofrası tasarımları ile misafirlere unutulmaz bir deneyim yaşatılması hedefleniyor.

 

Dünyaca ünlü bu 9 tasarımcı, sergi sırasında jüri üyeliğini yapacakları “İstanbul” temalı sofra tasarım yarışmasını da düzenliyor olacak. En çok beğenilen 3 sofra sergi alanında misafirlere özel olarak sunulacak.

 

Uluslararası tasarımcıların yanı sıra projenin ortaklığını üstlenen proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler de sofra tasarımlarını misafirlerin beğenisine sunacak. Sergi sırasında 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel KM Events ve bluechip Creative Events, Atatürk temalı Türk sofrasını da katılımcılarla buluşturacak.

 

Proje aynı zamanda İstanbul’da gerçekleşen kutlamalar, düğünler, doğum günleri, yıl dönümleri ve global şirketlerin buluşmalarına ev sahipliği yapabilme gücünü uluslararası platformlarda tanıtmak amacıyla hayata geçen ilk “Uluslararası Sofralar Sergisi” olma önemini taşıyor.

 

Karaca ana sponsorluğunun yanı sıra Raffles İstanbul, Zorlu, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, TGA, Staras, Privée PR, Royal Flowers, İstanbul Çiçekleri, S &S Visual Maker, İzzet&Yakar  Music Co., Herend, Luxuria, AYCREA, Valya Tur, Mis Çiçekçilik ,Yapı Kredi Bankası, D Maison , Layla Dekorasyon , Koleksiyon ,Decorium, Tina Jewellery, Edel&Feine , LAV , Homes and Gifts , Kiralık Ekipman , Mine Çağlar , Tokel Grup , Güneş Avize , Aydın Dekorasyon , VG Event Chairs , Dore Çiçekçilik, Le Supla, NK Podyum , Gözde Van Lier Arts Management, Yasemin Soykan Davetiye, Decibel, Ulusoy Travel Center, Butterfly, Beymen, İltekin Brainworks, IDF, Alcoholoco, ATY Events, Arabia Weddings,  Wedluxe, Sevilen, Şallı Perde ,UP Organizasyon, Arzum OKKA ve Maison Française  de “Sofralar Sergisi”-“İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesini destekleyenler arasında bulunuyor.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın