Rimel ve BB Kremlerde Cyber Monday İndirimi Olacak mı?

Her yıl Kasım ayında gerçekleşen cyber monday indirimleri, birçok üründe uygun fiyatlarla alışveriş yapmayı sağlıyor. Black Friday’den sonraki ilk pazartesi günü gerçekleşen cyber monday de en özel indirimlerin sunulduğu günlerden biri. Teknoloji ürünleri ile birlikte, e-ticaret sitelerinin kişisel bakım, kozmetik gibi ürünlerde de indirim sunduğu cyber mondayde, rimel ve bb kremlerde indirim bekleniyor. Kozmetik ürünlerinde en popüler platform olan Sephora, kaliteli rimel ve BB krem ürünlerinde dünyaca ünlü markalarda harika indirimler sunacak. Peki cyber monday ne zaman, BB krem ve rimellerde ne kadar indirim olacak?

Rimellerde Onlarca Markada İndirim

Rimel ve maskara modelleri, iddialı bir makyajın en önemli parçalarından biri. Farklı renk, model ve hacim alternatiflerine göre öne çıkan rimel modellerinde doğru seçim yapmak, harika makyajlar ortaya çıkarmayı sağlıyor. Sephora’nın cyber monday kampanyalarında, rimellerde yüzde 25’in üzerinde indirim beklenen markalar mevcut. Kozmetik dünyasının en popüler ürünlerinden rimellerde, dolgun ve hacimli kirpik görünümü sağlayacak harika ürünler kadınlar tarafından tercih ediliyor. Islak, canlı ve net bir kirpik konsepti sunan rimel modellerinde hangi markalar cyber monday indirimi yapacak sorusunun birçok yanıtı var. Uzunluk, kıvırma, hacim gibi özellikler sunan, suya dayanıklı modeller de barındıran rimellerde cyber monday kapsamında Estee Lauder, Clinique, Armani, Chanel ve Lancome’de özel indirimler bekleniyor.

BB Kremlerde Yılın İndirimleri

BB CC kremler, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak isteyenler için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Cildi koruyan doğal bileşenler barındıran BB kremler, açılımı beauty balm olan ürünler. Bitki özleri ile, mineral ve vitaminleri cildin en derinlerine nüfuz ettiren bb krem ürünlerinde cyber monday indirimleri olacak. Sephora, kozmetik ürünlerinde birçok markanın ürünlerini tek açtı altında toplaması ile öne çıkıyor. BB krem almayı düşünenler için Sephora’da Kasım ayına özel harika fiyatlar olacak. UV ve SPF etkili, güneşe karşı koruyucu BB kremlere ek olarak, aydınlatıcı olarak da tercih edilen BB kremler ciltte nemlendirici etki de ortaya koyan, olmazsa olmaz seçenekler. Black Friday’in ardından gerçekleşecek siber pazartesi gününde, Sephora’da indirimli BB krem sunacak markalar içinde NARS, Clinique, Sephora Collection, Biotherm ve Origins yer alıyor. Bunun dışında Florya ve Erborian gibi markalar da özel indirimler yapacak.

 

Cyber mondaye özel rimel, BB krem ve diğer kozmetik-bakım ürünleri indirimlerini keşfetmek için, Sephora online alışveriş mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Kasım ayında başlayan indirimler kapsamında 11.11 indirimleri, Black Friday ve son olarak da cyber monday, ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım ürünlerini yüzde 50’ye varan indirimlerle bulabileceğiniz bir dönem.

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın