Elidor x Boyner’den Genç Kadınlar için Bursa Dönüşen Koleksiyon

Elidor; “Tarzımızla da genç kadınların eğitim hayallerini destekleyebilir miyiz?” sorusuna Boyner ile birlikte hazırladığı koleksiyonla “Dedik Olabilir!” yanıtını veriyor. Metaverse’deki Elidor Evreni’nde gerçekleştirilen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu lansmanı ile tanıtılan koleksiyon, TOG Gençlik Bursları Fonu yararına satışa çıkıyor. Elidor’un 2021’de genç kadınların hayallerine giden yolda onlara yol arkadaşlığı etmek amacıyla başlattığı Kendi Yolumuzda projesi kapsamındaki yeni iş birliğiyle, Elidor’un halen burs verdiği üniversite öğrencisi genç kadınların sayısının artırılması hedefleniyor.

 

Elidor Evreni’ne davetlilerin avatarlarıyla giriş yaptığı koleksiyon lansmanına Millî Voleybolcu Ebrar Karakurt da bir video mesajı ile katıldı. Müzisyen Nova Norda’nın yeni parçası “Güm Güm” için koleksiyona özel çektiği klibi ve yeni albümü “Paralel Evrende Dünya Tarihi”nden şarkılar eşliğinde tanıtılan koleksiyon, Ebrar Karakurt’un rol aldığı “Dedim Olabilir” kampanyasından ilham alınarak tasarlandı. 19 parçadan oluşan özel koleksiyonda, genç kadınların hayallerine “Dedik Olabilir” diyen umut verici mesaj, sokak stiliyle buluşuyor. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyondaki parçalar Boyner mağazaları, Boyner uygulaması ve boyner.com.tr’den satın alınabilecek.

 

Koleksiyona özel hazırlanan hediyeli NFT’ler açık artırmaya çıktı

 

Elidor Evreni’nde gerçekleşen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu lansmanında, geliri burs fonuna aktarılacak NFT’lere de yer verildi. Lansman günü OpenSea pazar yerinde satışa sunulan ve 10 gün boyunca açık artırmada kalacak eserlerin yeni sahiplerini, Ebrar Karakurt veya Nova Norda’dan imzalı not ile özel koleksiyon kiti gibi sürprizler bekliyor.

 

Genç kadın sanatçıların kendi “Dedim Olabilir” hikâyelerinden yola çıkarak tasarladığı NFT’lerden oluşan sanal sergi gezilebiliyor 

 

Hedefi kendi yolunu çizmek olanlara destek ve ilham olması için kurulan tasarım topluluğu fam°dan on kadın sanatçının “Dedim Olabilir” hikâyeleri, Elidor Evreni’ndeki “#DedikOlabilir” sergisinde buluştu. Yıl boyunca farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak Elidor Evreni’nde lansmana özel düzenlenen bu ilk sergide, genç kadın sanatçılar kendi yaşamlarından ilham alan “Dedim Olabilir” hikâyelerini dijital eserlere dönüştürdü. Eserler, Elidor Evreni’nde ağustos ayının sonuna kadar sergilenmeye devam edecek.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın