Eşsiz Manzarada Kahvaltı Keyfi Barnathan Roof’ta…

Barnathan Roof, açık büfe kahvaltısını, Galata Kulesi, Boğaz ve Haliç’i keyifle izleyebileceğiniz, Galata Bölgesi’ndeki en güzel manzara eşliğinde sunuyor.

 

Tarihi aslına uygun olarak restore edilerek özel konaklama tesisi olarak turizme kazandırılan Barnathan otelinin teras katında yer alan Barnathan Roof, ev yapımı reçelleri, kendi özel üretimi zeytinyağı ile tatlandırılmış lezzetleri, çiftlik ürünü özel peynirleri ve şeflerinin özel reçeteleriyle hazırlanan sıcaklarıyla misafirlerine eşsiz manzarada lezzet ve keyfi birarada yaşatıyor.

Barnathan Roof
Barnathan Roof

Barnathan Roof açık büfe kahvaltısı hafta içi saat 08:00-12:00, haftasonu saat 08:00-14:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

Kahvaltı menüsünde mevsimine göre değişkenlik gösteren 40’ı aşan çeşit  mevcut. Her gün farklı sıcaklar ve zeytinyağlılar misafirlerin beğenisine sunuluyor.

 

Zeytinyağı, Balıkesir’deki kendi tesislerinde erken hasat soğuk sıkım olarak üretiliyor. Kendi meyve bahçelerinden yetişen meyvelerden kahvaltılık reçeller hazırlanıyor.

 

Yeşillikler ve çiftlik ürünleri üreticisinden günlük olarak geliyor. Kendi üretimleri dışında kalan kahvaltılık çeşitleri ise direkt üreticilerinden temin ediliyor.

 

Tüm sıcakların kendi mutfaklarında hazırlandığı Barnathan Roof açık büfe kahvaltısı her şey dahil (Su, içecek olarak portakal suyu, kahve, çay, süt ayrıca yumurta ve omlet çeşitleri v.b. gibi ) konseptinde sunuluyor.

 

Barnathan Roof özellikle hafta sonları çok yoğun oluyor, mutlaka rezervasyon yapılması gerekiyor.Galata Kulesi manzaralı masalar çok talep ediliyor; tüm masalarımız Galata Kulesi manzaralı olduğu için tüm misafirlerimizin memnuniyetini sağlayabiliyoruz.

 

Mevcut oturum düzeninde 70 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yerli kahvaltı misafirlerinin yanısıra ağırlıklı İngiltere, Almanya, Fransa ve İspanya’dan olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden misafirler Barnathan Roof kahvaltısının müdavimi olmuş durumda.

 

Barnathan Roof, planladığı yeniliklerle açıkbüfe kahvaltısını çeşitlendirmeye ve zenginleştirmeye devam edecek. Yakın zamanda kendi üretimi ekmek ve unlu mamüller de kahvaltı sunumu içerisinde yerini alacak. Benzer mekanlar ve eğlence tavsiyelerimizi buradan inceleyin. .

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın