Ev Dekorasyonu, Kişiliğiniz Hakkında Bilgi Veriyor!

Günlük yaşamda kullandığınız jest ve mimikler gibi ev dekorasyonunuzun da kişiliğiniz hakkında bilgi verdiğini biliyor muydunuz? Devamı yazımızda…

 

NEVRESİM TAKIMINIZ KİŞİLİĞİNİZİ OLDUĞU GİBİ YANSITIYOR

Şaşırılacak bir şey ama doğru… Nevresim takımınızda beğendiğiniz renk, model kişiliğinizi birebir yansıtıyor! Örneğin enerjik kişiler kırmızı tonlarını tercih ederken kendisinden emin kişiler ise hayvan baskılı modelleri daha fazla tercih ediyor. Eğer geometrik desenler gözdeniz ise daha gergin bir ruh aline sahipsiniz demektir.

 

MUTFAK VE BANYO DÜZENİNİZ DE SİZİ ANLATIYOR

Mutfak ile başlayalım. Mutfağınızda ne kadar taze ve kullanışlı ürünler varsa bu misafiri o kadar sevdiğiniz ve önem verdiğiniz anlamına geliyor. Buzdolabının yiyeceklerle dolu olması ise sizin neşeli bir insan olduğunuzu ve hayata her zaman pozitif baktığınızın göstergesi. Banyoda ise çok fazla detay ve eşya varsa kararsız bir insan olduğunuzu temsil ediyor.

 

EV BİTKİLERİNİZ DE KİŞİLİĞİNİZİ BELİRLER

Örneğin aloe vera sevenlerdenseniz daha sakin, papatya sevenlerdenseniz ise daha neşeli ve pozitif birisinizdir yada kaktüs sevenlerdenseniz yalnızlığı daha çok seven kişisinizdir. Bitkilerde tıpkı kendileri gibi sizin de kişiliğinizi belli ediyor.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın