Sade ve Doğal Evlilik Teklifi Önerileri

Evlilik Teklifi Fikirleri

Hayatınızın geri kalanını birlikte geçirmek isteyeceğiniz hayat arkadaşınızı bulduysanız ve bundan eminseniz o zaman erkeklerin yapması gereken ilk şey evlilik yolunda ilk adımın atılmasıdır. Ancak genellikle kadınlar erkeklerden romantik ve sürpriz bir evlenme teklifi bekler. Aysha olarak erkeklerin ilham alması için onlara bazı önerilerde bulunduk.

Sahilde Romantik Evlilik Teklifi

Romantik bir yürüyüşle başlayan sahil gezinizde günlük konulardan konuşurken bir anda sevgi ve aşkınızı anlatan geleceğe yönelik bir konuşmayla devam edebilirsiniz. Ardından sevginizi anlatan bir konuşma yaparak cebinizden yüzüğü çıkararak deniz, kum ve ay ışığı eşliğinde evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Öncesinde bir hazırlık yapmak isterseniz evlilik teklifi yapacağınız alanı güllerle süsleyebilir veya romantik bir masa hazırlayabilirsiniz.

Doğum Gününde Sürpriz Evlilik Teklifi

Sevdiğiniz kadına doğum gününde ikinci bir sürpriz yapmak isterseniz doğduğum gününde bir evlilik teklifiyle bu güzel günü daha da güzelleştirebilirsiniz. Pasta kesiminin hemen ardından yüzüğü çıkartarak çıkartıp hayatınızı birleştirmek istediğinizi ifade eden romantik cümleler kurabilirsiniz. Böylelikle bu anlamlı güne daha çok anlam yükleyebilirsiniz.

Şık Bir Sofrada Evlilik Teklifi

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz sevdiğiniz kadınla en sevdiği yemekleri yaparak mum ışığında romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Yemeğinizin sonunda tatlının ardından sevginizi anlatan bir konuşma yaparak hayatınızı birleştirmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Evlilik teklifi yapacağınız ortamı mumlar ve kırmızı güllerle süsleyerek romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca her ne kadar klişe olarak görülse de en sevdiğiniz restoranda güzel bir teklif yapabilirsiniz.

Molasız Bir Sevgiye ‘Evet’

Film izlemeyi seven çiftler için sinemada evlilik teklifi ilişkiniz açısından çok hoş bir anı olacaktır. Sinema salonu ile anlaşarak güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevdiğiniz bir filmi izlerken reklam arasında hazırladığınız bir videoyu yayınlatabilirsiniz. Ardından sevdiğiniz kadına evlenme teklifinde bulunabilirsiniz. Ancak bu organizasyonu yapmadan önce sinema salonundan izin almayı unutmayın.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor.İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.