Galderma Cetaphil Markasıyla Hassas Ciltlere Çözümler Sunuyor

Hassas ciltlerin farklı sorunlarına çözümler sunan Cetaphil, CORE serisiyle, cilt bariyerine zarar vermeden nazik temizlik ve etkili nemlendirme özelliği ile Cetaphil Hassas Cilt Temizleyicisi, Günlük Cilt Temizleyicisi, Daily Advance Ultra Nemlendirici Losyon, Nemlendirici Losyon, Hydra Göz Serumu, Günlük Nemlendirici Yüz Losyonu, Gece İçin Nemlendirici Yüz Kremi, ürünleriyle öne çıkıyor.

 

Özel ihtiyacı olan ciltler için özel seri Cetaphil PRO

Cetaphil, PRO serisi ile de Akneye eğilimli, kızarmaya eğilimli ve çok kuru ciltler için temizleyici ve nemlendiricileriyle de farklı cilt hassasiyetlerine bütünsel ve özel çözümler sunuyor.

 

Cetaphil Pro Akneye Eğilimli Ciltler için Yıkama Köpüğü 

Yağlı, lekeli ciltler için özenle seçilmiş içeriklerle geliştirilmiştir. Sabun içermez ve fazla yağı uzaklaştırır.

Cetaphil PRO Akneye Eğilimli Ciltler için Nemlendirici,seramid öncüsü teknolojisi nem sağlayarak cilt bariyerini yeniden oluşumuna destek verir. SPF 30 geniş spektrumlu güneş korumalıdır.

Çok Kuru Ciltler için Yıkama Losyonu ve Çok Kuru Ciltler için Nemlendirici Losyon, seramid öncüsü vefilaggrin teknolojisi ile cildin nemli tutulmasına ve cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olur.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın