Güneşin Ve Mavinin İzinde Zamansız Bir Yolculuk

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, Kuaybe Gider iş birliğiyle hazırladığı Kuaybe Gider x LCW Modest yeni koleksiyonunda kadınları zamansız bir yolculuğa davet ediyor… İlhamını güneşin ışıltısından ve özgün sembollerden alan bu koleksiyon, maksi boyda elbiseler, şık gömlekler, rahat pantolonlarıyla dikkat çekiyor.

 

LC Waikiki, yaz sezonu için ünlü tasarımcı Kuaybe Gider ile yalın, zamansız, özgün ve ilhamını güneşten alan bir koleksiyona imza attı. Kuaybe Gider, LCW Modest için imzası haline gelen naif ve çabasız dokunuşlarını sembolist desen ve baskılarla birleştiren bir koleksiyon hazırladı. 

 

Güneş ve mavinin izinde bir yolculuğa çıkmak isteyen kadınlar için tasarlanan Kuaybe Gider x LCW Modest koleksiyonu, güneyin telaşsızlığını yansıtan siluetler ile sıradanlıktan uzak yalınlığı bir araya getiriyor. Güneşin tatlı tınılarının izlerini taşıyan koleksiyon, sıcak renklerini güneşin farklı saatlerindeki renk oyunlarından alırken, mavi tonlarında ise masmavi denizler ve yaz gecesinin gökyüzünden esinleniyor.

 

Kuaybe Gider x LC Waikiki Modest, maksi boyda elbiseler, şık gömlekler, rahat pantolonlar, midi boyda etekler ve nakış işlemeli kimonolar ile modern ve her yaz zevkle giyilebilecek parçaları bir araya getiriyor. 

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın