Haftanın Konserleri

1-7 EYLÜL

ERKİN KORAY

Tarih: 01 Eylül 2016
Yer: IF Performance Hall

Türk rock müziğinin duayenlerinden efsane isim Erkin Koray, uzun bir aradan sonra 1 Eylül’de sahne alıyor. 55 yıllık sanat hayatı ile Türk rock müziğinin en ‘genç’ sanatçılarından Erkin Koray, sizlerle buluşmaya hazırlanıyor! Duayen isimlerin konserleri kaçmaz!

ADAMLAR

Tarih: 2 Eylül 2016
Yer: IF Performance Hall Ataşehir

Yeni Türkiye rock’ının esaslı gruplarından biri Adamlar, 2 Eylül’de IF Performance Hall Ataşehir’de sahne alacak. Güçlü ve derinlikli şarkı sözleri, teatral duruşları, birçok janrı içinde barındıran tarzlarıyla Adamlar mutlaka dinlenmeli.

KIRKPINAR SANAT AKŞAMLARI

Tarih: 1-17 Eylül 2016
Yer: Kırkpınar Açıkhava Tiyatrosu

Kırkpınar Açıkhava Tiyatrosu Sanat Kulübü ve Osi organizasyon işbirliği ile düzenlenen 10. Kırkpınar Sanat Akşamları birbirinden değerli sanatçıların konserleri ve birçok farklı etkinlikle başlıyor.
Bu yıl onuncusu düzenlenen Kırkpınar Sanat Akşamları 1 Eylül– 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor. Kırkpınar Sanat Akşamları’nın bu yılki etkinlikleri arasında; Teoman, Suzan Kardeş & Gökçe, Ferhat Göçer, Nilüfer konserleri, Tiyatro Kedi “Ölü Ozanlar Derneği”, Aşkım Kapışmak stand-up gösterisi ve fazlası yer alıyor.

 KALBEN

Tarih: 07 Eylül 2016
Yer: Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

60 m2 VIP CARD tarafından düzenlenen “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerine Kalben konuk oluyor.
Son dönemin sevilen seslerinden Kalben müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptığı albümünden sonrz müzikseverlerle buluşmaya konserleriyle devam ediyor. Sadece, Saçlar, Haydi Söyle gibi şarkıların yorumcusu Kalben’i Boğaz’da usul usul ilerleyen bir teknede dinlemek için elinizi çabuk tutun.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın