Kitapları Çok Seven Biriyseniz!

Kitaplar hayatımızın olmazsa olmazlarından… Bilgi haznelerimizi, bizleri geliştirmeyi ve zevklerimiz doğrultusunda bizleri yönlendiren en önemli varlıklardan biri..

kitaplık

Okuduktan sonra bir yerde muhafaza edilmesi gerekliliği neticesinde kitabı mutlaka kitaplık rafına eklememiz gerekiyor. Bu nedenden ötürü evlerimizin en önemli parçası sayılan kitaplıklarla mekânları daha gösterişli hale getirmek lüzumlu olmaktadır.

kitaplık

Evde geniş ebatlı kitaplıklar kullanılıyorsa kitaplardan kalan alanlar boş bırakılmamalı bu alanlara küçük objeler kullanılarak gözlere hoş bir görünüm sağlanmalıdır. Resim çerçeveleri antik objeler kitaplıkların yaşanmışlığı anlamında buralara destek sağlayan ürünlerden oluşturulmalı otantik ve şık bir ortam yaratılmalıdır.

kitaplık

Evde kitaplık için alan bulunamadığı taktirde oda arka kapıları arkasına monte edilen raf sistemleriyle kapı arkası kitaplıklar yapma olasılığı değerlendirilmelidir. Kitap rafları arzu edildiğinde sabit olabilir veya portatif bir şekilde kullanılabilir.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın