Sonbahar-Kış Rotasında Kadınlar İçin Dört Önemli Parça!

Uzun, soğuk ve kasvetli geçen kış günlerinde sabah kalkmak her insan için biraz zordur. Kalkışları ve sabah rutinlerini sağlamak için her ipucu oldukça önemlidir. Pek kolay uyanamayanlar için ilk kıyafet tercihi çok fazla gayret sarf ettirmeyen triko seçimleri olmalıdır. Bol paçalı pantolonlarla veya triko eteklerle kombinlenen triko kazaklarla modern bir görünüme sahip olunabilir.

kazak

Deri ceketlerin oluşturduğu cool tarzdaki havalar herkes tarafından öncelikli tercihlerdir. Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da ceketler oldukça trend görünüm kazandıracak. Simsiyah bir görünüme bürünmek isteyenler rocker bir tarzla bunu yakalayabilir, renkli ve şık elbise tercihinden yana olanlar ise bu havayla cool bir görünüm sağlayabilirler. Ayrıca bu hava kırmızı rujla tamamlamayı da unutmamak gerekiyor.

deri-ceket

 

deri-ceket

 

deri ceket

Mont ve kabanların yerini tutan pançolar sonbahar aylarının vazgeçilmezleri arasında.. Bütün kıyafetlerle kombinlenecek pançolar görünüme farlılık katan objeler. Son dokunuş olarak da şık bir şapkayla görünümü bir adım öne çıkararak tarzınızı konuşturabilirsiniz.

panço

Kot pantolonlar gardıropların olmazsa olmazları.. Bu sezonda yırtık kot pantolonlar çeşitli kazak ve bluz kombinasyonlarıyla tamamlamak mümkün. Bootilerle kombinlenmesiyle cool, stilettolarla da şık ve tarz sahibi bir görünüme sahip olunabiliyor.

denim

 

kot pantolon

 

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın