Yılın Rengi Yeşilin En Büyük Rakibi: Sarı

2017 için yılın rengi olarak seçilen yeşil, her ne kadar moda haftalarında ve ünlü markaların yeni koleksiyonlarında varlığını hissettirse de; moda dünyası ilkbahar/yaz koleksiyonlarında bize bir rengin daha hâkimiyet haberini veriyor: Sarı
 

sarı renk trendi kombin önerileri

Sarı renk hem verdiği enerji hem de her renk ile kolaylıkla kombinlenmesi açısından, güneşin etkisini hissettirdiği 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun en trend renklerden birisi olacak gibi. Üstelik sarının özellikle hardal ve safran tonlarının hâkim olacağı yeni sezonda, bu renkler hâkimiyetini sadece kıyafetlerde hissettirmeyecek. Kıyafetten çantaya, ayakkabıdan takıya kadar hemen hemen her parçada sarı ve tonlarını görebileceğiz.
 

sarı renk trendi kombin önerileri
İpekyol
sarı renk trendi kombin önerileri
Beymen

2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da desen modasının etkisini son hızla sürdürdüğünü düşünürsek, desenlerin en iyi tamamlayıcılarından birisi de sarının pastel ve uçuk tonları olacaktır. Yeni sezonda desenli ya da iki üç parça renkten oluşan bir kombin yaptığınızda; kombininizi dengeleyecek pastel tonlardan birisi sarı rengin daha açık tonları olacaktır.
 

Marella
Machka

 

marella
Marella
 

Sarıyı, hangi renkler ile birlikte kullanmak gerektiğine bakarsak; eğer sade ve ciddi bir görüntü elde etmek istiyorsanız siyah ve beyaz renklerini sarı ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu görüntü ile ister ofis şıklığınızı konuşturabilir, ister bir iş yemeğine ya da toplantısına katılabilirsiniz.
 

Marella

 

Marella
Beymen
 

Divarese

Divarese
 

Mango çanta

Mango
 

İlkbahar-yaz ruhunu yansıtmak için ise; sarı renk ve tonlarını turuncu, pembe, kırmızı, yeşil gibi canlı renklerle bir arada kullanmayı denemelisiniz. Böylece daha enerjik ve hareketli kombinlere imza atmış olursunuz.
 

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın