Kampa Giderken Yanımıza Neler Almalıyız?

Kamp yaz tatilinin en keyifli yolculuklarından biri.. Sakinliğin ve sessizliğin içerisinde huzur bulmak istiyorsanız kamp tam size göre. Peki, kampa giderken yanımıza neler almalıyız? İşte cevabı..

 

ÖNCE KİŞİSEL EŞYALARDAN BAŞLA

Kamp tatilinde yanınıza almanız ve asla unutmamanız gereken en önemli şeylerden biri hiç şüphesiz kişisel eşyalarınız..  Tıpkı tatil bavulu hazırlar gibi kendinize bir bavul hazırlayın ve içerisine diş fırçasından sabununa, kıyafetten denize girecekseniz mayoya her şeyi önce liste şeklinde not alın ardından gözden kaçırdığınız bir şey olursa hemen tamamlayarak bavul hazırlığınızı tamamlayın.

 

ARDINDAN KAMP MALZEMELERİ

Kamp için tabii ki kamp malzemelerine ihtiyaç duyacaksınız. Kampa çıkmadan önce kamp eşyalarına bakarak eksiklerinizi tamamlayın.

KAMP YAZILARINI OKUMADAN YOLCULUĞA ÇIKMAYIN

Kamp çok keyifli bir aktivite olsa da zorlukları da bir o kadar fazla.. mutlaka kampa çıkmadan önce giden birisine ait incelemeyi, makaleyi ya da arkadaşınız gittiyse ona da sorabilirsiniz giden birinden mutlaka kamp tatili yorumlarını, keyifini, zorluklarını detaylıca dinleyin ve öyle yola çıkın.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın