Kış Makyajı Nasıl Yapılır: Kışın Yapılacak Makyajlar Neler?

2019 Kış Makyajı Nasıl Yapılır?

Havalar soğumaya başlarken umarım her şey yolunda gidiyordur,kış ayını kimimiz çok severken kimimiz hiç sevmez fakat soğuk havalar stilimize, makyajımıza ve bedenimizin hak ettiği bakıma etki göstermemeli. Soğuklara inat tüm enerjimizle hoş bir görünüme sahip olmalıyız. Bir zamanların ince kaş modası yavaş yavaş demode olmaya başladı. Kış modasında da büyük bir ihtimalle kalın kaşlar kavisli kaşlar trend olacak sevgili hanımlar aklınızda bulunsun.

Hepimizin çantasından eksik olmayan allıklar. 2019 kış modasında yok. Mankenler bile sade güzellikleriyle podyum da. Nedenini çok sorguladım sonuç bence havayla teması kesilen cildin elastikiyetini kaybetmesi, cilt lekelerinin oluşması, kimyasalların artık insan cildinde büyük hasarlara yol açması kozmetik dünyasını harekete geçirdi . Siz ne dersiniz. Bana sorarsanız çok iyi oldu allıkların demode olması. 2019 kışında şarap rengi rujlar ve mat renklerin yanında siyah rujları da artık görebileceğiz. Dudak kalemleri gene revaçta.

Genç kızlarımızın koyu bir şekilde sürdükleri eyelinerler bu kış yerini daha açık tonlara bırakacak. kalın eyeliner yerine ince açık renk eyelinerler trend olacak. Göz kapatıcıları teninizin bir ton koyusu öyle yorgun gözlerinizi sakın kapatmayı unutmayın. Gözümüzün güzelliğini ortaya çıkaran kirpiklerimizi de unutmadı 2019 makyözleri. Kirpiklerinizi ortaya çıkarıp koyu renklerinin üstüne çok açık bir ton parlatıcı sürmenizi önermekteler. Elmacık kemiklerinizi bir kaç fırça darbesiyle ortaya çıkarıp gene dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Göz farları bu kış daha çok koyu renklerden ve metalik farlardan oluşacağa benziyor. .

Havanın soğukluğundan dolayı cildiniz soluklaştı ise yapmanız gereken çok basit;

Kırmızı ve pembe tonlarla yanaklanırınıza canlılık getirebilirsiniz. Hepimizin bildiği üzere kış ayları soğuk olduğu kadar hava kirliliğininde yoğun olduğu aylardır. Cildimiz bundan çok etkilenecektir. Nemlendirmeyi asla unutmamalısınız. Birde bence en önemli olan makyajınızın dayanıklı olmasını istiyorsanız marka olan ve suya dayanınıklıgı ispat edilmiş ürünleri 2019 kışında kullanmanızı tavsiye ederim..

Evet sevgili bayanlar ve genç kızlarımız 2019 kışının soğuk gün ve gecelerinde verdiğim makyaj tüyolarından faydalanıp gene canlı dinamik ve sıcacık bir görüntü ile girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üstünüzü toplayarak çevrenize pozitif ışık yayabilirsiniz. 2019 yılının soğuk kış günlerin de kıyafetiniz saçlarınız ve makyajınızla bulunduğunuz ortamda farkındalığınızı ortaya çıkarmaya ne dersiniz. Ben bu işte uzmanlaşan geç kızlarımıza güveniyorum.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor.İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.