Kısmet by Milka x Nike ile Moda Hareketi

Kısmet by Milka ve Nike iş birliğinin ikinci koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. Alanlarında öncü iki markanın bu özel birlikteliği, şimdi yeni tasarımlarla daha güçlü, daha iddialı. Kısmet by Milka’nın cesur ve yaratıcı çizgisini Nike’ın özgüvenli kimliğiyle bir araya getiren bu yepyeni koleksiyon, kendinizi aksesuarlarınızla özgürce ifade edebilmeniz için tasarlandı.

 

Mücevher dünyasına getirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Kısmet by Milka, sokak modasına 50 yılı aşkın süredir yön veren Nike ile gerçekleştirdiği başarılı iş birliklerini sürdürmeye devam ediyor. Oldukça ses getiren ve farkındalık yaratan ilk iş birliği projesinde kız çocuklarının eğitime ve spora erişimini destekleyen Kısmet by Milka bu yepyeni projede sporcuların benzersiz yolculuğundan ve sokak kültüründen ilham alıyor.

 

“Spor insanları dönüştürme gücüne sahip. Rekabet, özveri, disiplin, yenilgi, zafer ve hayal kırıklığı. Daima ileri. İlerlediğin günler gibi, geriye gittiğin günler… Bazen yalnızsın. Bazen de bir takımın içinde, yakın bir dostla veya sevdiğin kişiyle. Nike ile olan yepyeni iş birliğimiz sporcuların olağan üstü yolculuğundan ilham alıyor: Bir bedene sahipsen, sen de bir sporcu olma potansiyeline sahipsin. Belki de dönüşümün çoktan başladı. Çünkü her gün bedenin içinde olduğu yolculukta yeni bir sayfa açıyor.” diyen Kısmet by Milka bu yepyeni koleksiyon ile herkesi dönüşüme davet ediyor.

 

İş birliği kapsamında tasarlanan 14 ayar altın kaplı parçalar kismetbymilka.com.tr ve belirli Nike mağazalarında satışa sunulurken, Kısmet by Milka’nın imza rengi Roslow Gold ile üretilen tasarımlar, kismetbymilka.com.tr ve tüm Kısmet by Milka mağazalarında sizleri bekliyor.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan