Konforlu Bir Tatil İçin Villa Vakti

15 yıllık bir turizm deneyimi ile 2018 yılında kurulan Villa Vakti, tatilcilere konforlu ve avantajlı bir tatil anlayışı sunuyor. Villa tatilini ve ev turizminin avantajlarını konuştuğumuz röportajımızda, Aysha okurlarına özel tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Villa Vakti
Villa Vakti

Öncelikle bize Villa Vakti hakkında neler söylersiniz?

15 yıllık turizm deneyimine sahip ekip tarafından 2018 yılında kurduğumuz şirketimiz, ev turizmi ve villa tatili alanında hizmet veriyor. Merkez ofisi Fethiye’de olan Villa Vakti’nde ekibimiz, tatilcilerin evlerindeki huzur ve mutluluğunu tatil heyecanına dönüştürmeyi temel prensip edinmiştir.

Tatilciler neden villa vakti ve villa tatilini seçmeli?

Villa vakti yasal ve kurumsal bir firma. Portföyündeki tüm villalar, şirketimizce belirlenmiş olan kriterlere uygun ve yerinde kontrol edilerek portföyümüze eklenmiştir. Kontrol ve onay kriterlerimiz için ev sahibi davranışları ile villa özellikleri ve konforu dikkate alınıyor. Çünkü bu iki husus tatilcinin tatil konforu için olmazsa olmaz hususlardır. Bu iki kriterimize uygun villalar tatilcilerimize sunuluyor.

Ayrıca villa tatili geleneksel tatil anlayışına göre birçok avantaj sunmaktadır. Bunlar neler olabilir? Örnek olarak aile mahremiyeti içerisinde aileye özel havuzu kullanabilme, villanın her şeyi ile aileye özel olması, tatil kurallarının tatilci tarafından belirlenmesi, kalabalıktan uzak sessiz ve sakin ortam olması, herhangi bir sıra bekleme sıkıntısının olmaması gibi…

konforlu bir tatil için villa vakti
konforlu bir tatil için villa vakti

Villa kiralama süreci nasıl işliyor?

Tatilciler sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilecekleri gibi direk bizimle irtibata geçerek de rezervasyon yapabilirler. Tatilci villanın tüm detay resim ve bilgilerini sitemizden inceleyebilirler ve bize talep gönderebilirler ve onayı müteakip adım adım site üzerinden rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler. Veya direk bize ulaşarak da yapabilirler. Rezervasyon için toplam tutarın %30’u kredi kartı ve eft havale ile alınmakta, tatilciye rezervasyon sözleşmesi gönderiliyor. Kalan tutar villaya girişte ödeniyor.

Kiralık villalarda tatil yapmanın avantajları nelerdir?

Özellikle muhafazakar aileler ve aile mahremiyetine önem veren aileler için ideal bir tatil seçeneğidir. Özellikle kalabalık aileler için ekonomik bir tatil seçeneğidir. Klasik tatil seçeneklerinde 50 misafire bir görevli düşerken villa sahibi misafiri ile yakından ilgileniyor. Kalabalık ve insanların yoğun olduğu bir ortam yerine sakin ve tamamen size özel geniş ve konforlu bir alan sunuyor. Tatilci için mekan kuralları yoktur ve kurallarını kendisi koyar.

Ayrıca özellikle balayı tatili için özel konsept olarak hazırlanmış villalarımızın klasik balayı tatili seçeneklerine göre çok avantajları var. Özel olarak hazırlanmış balayı villalarımızın bir çoğunda jakuzi hamam sauna ve ısıtmalı kapalı havuz imkanları sunuluyor.

Villa vakti hangi bölgelerde hizmet veriyor?

Şimdilik Kemer, Kaş, Kalkan, Fethiye, Dalyan Marmaris, Akyaka dalyan diyebiliriz. Kısacası Antalya ve Muğla ilçeleri sahil şerid.

İlk defa villa kiralayacaklar için ne önerirsiniz?

Gerçekten klasik tatil anlayışına göre birçok avantajı olduğunu belirtmiştim. Denemelerini öneririm, memnun kalacaklar ve vazgeçemeyecekler. Tabii ki güvenli bir rezervasyon ve huzurlu ve konforlu bir villa tatili için VİLLA VAKTİ…

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan