Kurban Bayramı İçin Tatil Önerileri

Kurban Bayramına sayılı günler kaldı. Bayram tatilini sizde evlerinizde geçirmek istemiyorsanız sizlere birbirinden güzel tatil alternatifleri derledik..

 

MAZI / MUĞLA

Bodrum’un hemen yanında olsa da ziyaretçisi az olan sessiz sakin yerlerden biri olan Mazı, doğası ve denizinin güzelliğiyle de herkesi büyülüyor.  Sizde Bayram Tatilini sakin, kalabalık olmayan, insan gürültüsünden uzak ve doğayla baş başa geçirmek istiyorsanız burası tam size göre.

 

KALEKÖY/ ANTALYA

Sakin yerlerin ikinci durağında olan Kaleköy, tarihi kalıntıların arasında kalan ve tertemiz denize sahip bir yer.  Sizd hem tarihi kalıntılara kendi gözlerimle göreyim hem de sessiz sakin bir tatil geçireyim diyorsanız bu tatillik yere uğramadan geçmeyin.

 

BOĞSAK / MERSİN

Tertemiz denizi ve yeşilin en canlı olduğu doğasıyla ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor. Etrafında butik otellerin bulunması ve ayrıca kamp ve çadır yapanlar için özel alanların olmasıyla da herkesin gelip rahatlıkla ziyaret edebileceği yerler arasında.

 

KALEM ADASI / İZMİR

İzmir tatil için sevilen yerlerden olsa da kalem adasını yerlisi dışında herkes bilmez. Bu yönüyle de dikkatleri üzerine çekmeye başarıyor. Burada zaman o kadar yavaş akar ki siz denizin ve doğanın güzelliğine takılı kalırsınız. Ayrıca öyle sakin ve sessiz bir yer ki.. Şehirden uzakta olduğunuzu iliklerinize kadar hissettiriyor. 

 

BÖRDÜBET / MUĞLA

Ege’nin tüm güzelliklerini gözler önüne seren bu eşsiz yer yemyeşil doğasıyla tatilcileri hayranlıkla ağırlıyor. Bizce buraya vardığınızda işte aradığım huzuru ile buldum diyeceksiniz.

 

İĞNEADA / KIRKLARELİ

İğneliada, tertemiz denizi ve kumlarla kaplı plajlarıyla birlikte eşsiz doğasıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Tam bir tatil yeri olan iğneliada bayram tatilinde ziyaretçilerini bekliyor.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın