Tatil Bavulunda Olması Gerekenler

Tatile gitmeye karar verdiniz ve sıra bavul hazırlığındaysa sizler için tatil bavuluna konması gereken eşyaları derledik..

 

ÖNCE KIYAFET

Tatile giderken kıyafet seçiminiz şehirdekinden biraz farklı olacak. Tatilde şehirde giydiğimiz ve bizi rahatsız eden kıyafetleri bırakıyor, onun yerine rahat t-shirt leri , kısa şortları ve rahat terlikleri bavula koymakla başlıyoruz.  Ardından iç çamaşırlarınızı düzenleyerek bavula ekleyin. Tatilde şık bir restoranta uğramadan gelmem diyorsanız da yanınıza yazlık elbise ya da sevdiğiniz klasik bir kıyafeti de alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken terlik ve günlük kıyafetlerden bavula ikişer ikişer koymanız. Kıyafetleriniz hazır!

 

ARDINDAN PLAJ MALZEMELERİ

Tatil için en önemli ikinci eşya plaj malzemelerini sakin unutmayın. Bu malzemeler içerisinde; en az iki adet bikini ya da mayo, plaj havlusu, plaj çantası, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka ve plaj terliği yer alıyor.

 

 KİŞİSEL BAKIM

Tatile makyajsız gitmek olmaz. Kişisel bakım ürünlerinde, şampuan, saç kremi, vücut losyonu, duş jeli, parfüm, toka, tarak, fondöten, rimel, makyaj temizleyici, diş fırçası ve macunu, 

 

ELEKTRONİK ALETLER

Artık tatile giderken yanımıza teknolojik aletleri de almamız gerekiyor. Bu aletler içerisinde;  Telefonunuz, şarj aleti,kamera, powerbank, saç kurutma makinesi, kulaklık, tablet yer alıyor.

 

SON OLARAK..

Son madde ama en önemli madde olan bu kısımda düzenli kullandığınız ilaçlar yer alıyor. Onları almadan sakın yolculuğa adım atmayın. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın