Mayo ve Pareo Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Temmuz ve Ağustos aylarında, plaj giyim ürünleri seçiminde en kararsız kalınan ürünler içinde yer alıyor. Havuz başında, plajda keyifli bir şekilde yüzerken ya da güneşlenirken bize eşlik eden birbirinden kaliteli plaj giyim ürünleri, hem konforu ile her adımda iyi bir deneyim sunan, hem de şık görünümü ile tarzı bütünleyen plaj giyim ürünlerinde, mayo ve pareo modelleri en çok ilgi gören seçenekler içinde. Peki mayo ve pareo satın alacaklar nelere dikkat etmeli?

 

Mayolarda Öne Çıkan Modeller Neler?

Farklı tarzlara hitap eden geniş model seçenekleri ile öne çıkan mayo modelleri, plaj giyimin yıldızı konumunda. Mayo modelleri seçiminde, dikkat edilecek birçok konu var. Yüzerken, güneşlenirken ya da sahilde yürürken konforlu, keyifli hissetmek adına en önemli konu vücut yapısı ile uygun mayoyu seçmek. Bu durumda da, mayo modeli konseptleri öne çıkıyor. Vücut hatlarına uygun bir mayo modeli, tatilde her adımda keyifli anlar geçirmeyi sağlayabilir.

 

Klasik, retro bir esinti içeren yüzücü tipi kadın mayo modelleri, plaj giyim içinde çok tercih ediliyor. Tankini mayo modellerine ek olarak, farklı ihtiyaçlara hitap eden destekli mayo modelleri de, yaz aylarında çok ilgi görmesi ile öne çıkıyor. Tankini mayo modelleri, vintage kadın mayolar olarak bilinirken, destekli modeller ise istenen vücut hatlarını ortaya koyma konusunda tercih sebebi. Mayolarda renk ve desen konusu ise, farklı tarzlara hitap eden deneyimler sunuyor. Düz renkli mayolar ve desenli mayo seçenekleri, plaj giyimde yapacağınız kombinlere göre değişkenlik gösterebilir. Terlik, çanta, güneş gözlüğü ve şapka gibi aksesuarların renk paletine göre, mayo rengi seçimi yapılabilir. Tabii ki ten rengi ile uyumlu mayoları seçmek de çok önemli.

Yaz Aylarının Başrolü: Pareolar

En popüler yaz aksesuarlarından biri olan pareo modelleri, ince tül yapısı ile hem plaj giyimde şık bir görüntü ortaya koymayı sağlıyor, hem de güneşe karşı koruyucu bir etki sağlıyor. Pareo modelleri, hem mayo hem de bikini ile uyumlu bir şekilde tercih edilebilir. Pareo modellerine göre, kimono konseptli modeller tercih edilebileceği gibi, belden bağlanan pareolar da düşünülebilir. Pareo seçiminde renk en önemli konulardan biri. Tek renkli pareo seçeneklerinin yanı sıra, desenli ve baskılı pareolar da düşünülebilir. Şapka, güneş gözlüğü ve diğer aksesuarlarla birlikte çok hoş, iddialı bir görüntü ortaya koymayı sağlayan plaj giyim ürünü, birçok kadının tercihi. Ten rengi, mayo ve bikinide tercih edilen renk, pareo modellerinde önemli.

 

Plaj giyimde fark yaratmanızı sağlayacak birbirinden şık mayo ve pareo modelleri, Marks & Spencer online satış mağazasında bekliyor.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın