Şehrin Yeni Cool Yıldızları: Freedom of Space X MAVİ

Freedom of Space X Mavi koleksiyonu rengarenk, dinamik ve yenilikçi tasarımlarıyla farkını tavrıyla ortaya koyan gelecek neslin oyun alanı olacak.

 

Mavi ve Freedom of Space, 90’ların sokak kültürünü kült haline getiren görünümleri gelecek nesillere tasarlamak için bir araya geldi. Otuz yıldır denim trendlerini belirleyen Mavi, ikonik sweatshirt’leriyle kısa sürede tasarım dünyasında kendine ait özel bir alan yaratan Freedom of Space ile beraber gelecek nesiller için özel bir koleksiyon hazırladı.

 

İlkbahar – Yaz 2022 sezonuna damga vurmaya hazırlanan Freedom of Space X Mavi iş birliği; 55 parçalık bir koleksiyonla kadın ve erkeklere çekici bir dünya sunuyor. Özgürlüğü günün her anında hissettirecek geniş kesim pantolonlar, slogan baskılı sweatshirt’ler, tişörtler, denim tulumlar, oversize gömlekler, denim şort takımlar ve zamansız kolej biker ceketin yenilikçi yorumu bu koleksiyonun yıldızları. Gelecek için bugünden hareket ederek; artık denim parçalarıyla tasarlanan patchwork sweatshirt’ler her iki markanın da sürdürebilirlik ilgisini bir araya getiriyor. İlhamını pop kültüründen alan renk paletleri, koleksiyonun tamamında uygulanan bu iş birliğine özel logo ve aksesuarlar yeni jenerasyonun sahiplendiği stile vurgu yapıyor.

 

Bu özel koleksiyonun fotoğraf çekimi ise 90’ların sembolik mekanlarından biri olan İMÇ’de gerçekleştirildi.

 

Freedom of Space X Mavi koleksiyonuna Mavi’nin seçili mağazaları ve online’dan ulaşılabiliyor.

 

#freedomofspacexmavi ile sen de sokak stilini yeniden yorumla!

 

 

 

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın