Mevra Tesettür Abiye Modelleri

Her yaş grubuna hitap etmeyi başaran Mevra 2019 tesettür abiye modelleri, oldukça zarif,şık ve tarz abiyeleri ile şahane koleksiyonlar sunmaktadır.

Mevra 2019 tesettür abiye modelleri koleksiyonları arasında saten, kaftan, ipek ve kadife kumaşların abiye kıyafetlerinde ne kadar hoş görünümde olduğuna şahit oluyorsunuz. Mevra’nın gerçekleştirmiş olduğu tasarımlara göz attığımızda sanki biraz Muhteşem Yüzyıl dizisindeki yer alan tasarımlardan esinlendiğini görebiliyoruz. Bu dizi ile çıkışa geçmeyi başaran osmanlı abiye modellerini görebiliyoruz.

Tesettürlü olan genç bayanlara yönelik Mevra stil abiyeleri ile adeta gönüllere taht kurmayı hedefliyor. Yoğun desenlerden kaçınarak gereksiz aksesuarda kullanılmamış olan Mevra 2019 abiye modelleri genç nesildeki bayanlar için tasarlanmış diyebiliriz.
İşte birbirinden şık Mevra 2019 Abiye modelleri sizler ile.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan