Mustela Pişik Önleyici Krem ile Benzersiz Koruma

Bebeğin hassas bez bölgesi, her gün idrardan, dışkıdan veya bezlerin neden olduğu sürtünmeden dolayı çok sayıda etkiye maruz kalır. Bebek cildi henüz gelişmemiş koruyucu cilt tabakası nedeniyle cilt problemlerine yatkındır ve pişik oluşumuna karşı savunmasızdır. Bez bölgesinin, özenle temizlenmesi ve günlük pişik kremi kullanımı, pişik oluşumunu önlemek için önemlidir. Bu hassas bölgede, Mustela®, her bir değiştirmede kullanılmak üzere özellikle etkili ve yüksek toleranslı bir cilt bakımı sunmaktadır.

Mustela’nın %98 doğal kökenli içeriklerden elde edilen Vitamin Bariyer 123 Pişik Kremi, patentli doğal aktif bileşenlerin eşsiz kombinasyonu sayesinde, tahriş ve kızarıklığa neden olan faktörleri gidermeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi içeriğindeki Avokado Perseose cildi rahatlatırken, Alkasya Oxeoline cildi korur ve Ayçiçeği Yağı Distilatı cildi destekler. Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında hipoalerjenik olarak test edilen ürün, parfüm ve paraben içermez.

Anne ve Bebek Cilt bakım Uzmanı Mustela ürünlerini tüm anlaşmalı eczanelerden temin edebilirsiniz.
*Mustela tanıtımı yapılan, 137 Pediatrist ve 63 Dermatolog ile yüz yüze yöntem ile 7 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Afyon, Konya, Manisa) IMS Health tarafından Temmuz-Eylül 2016 tarihinde yapılan kantitatif Pazar araştırmasına göre, Mustela Vitamin Bariyer Pişik Kremi %72 toplam spontan hatırlanma oranı ile pişik kategorisi içerisinde birinci sıradadır. Hekimlerin önerebilecekleri markalar arasında Mustela, %84 belirtilme oranı (5li skalada 4+5 oranı) ile bu kategoride 1. tercihleridir.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın