Parmak Ucu Yüzüğü Nasıl Takılır? En Trend Modeller

Parmak Ucu Yüzük Modelleri

Aksesuar kullanmaktan hoşlanıyorsanız bu sene yeni moda olan eklem yüzüklerinden de haberiniz vardır. Eklem yüzükleri hanımların parmaklarına ayrı bir zarafet katarak onların daha sıra dışı görünmesini sağlamak için özel olarak üretilen aksesuarlardır. Her biri çok şık şekilde tasarlanmış olan eklem yüzüklerine bir de parmak ucu yüzük modelleri eklenerek, gençlerin daha çok dikkati çekilmiş oldu.

Tarz sahibi hanımların çok hoşlandığı parmak ucu yüzük modelleri, gümüş ve imitasyon seçenekleri ile çok hesaplı bir şekilde ulaşabileceğiniz seçeneklerden oluşmakta. Nefis bir klasik kıyafet ile tamamlandığı zaman çok şık duran eklem yüzükleri ve parmak ucu yüzükler altın sarısı olarak tercih edilirse çok daha zarif görünebilirler. Fakat tarzı daima spor olan hanımlar için gümüş rengi seçenekleri de gerçekten çok şık görünüyor.

Yüzük kullanmayı seviyorsanız siz de gençler gibi beş parmak ucunuza birden bu şık yüzükleri takarak gayet ilgi çekici olabilirsiniz. Hiçte abartılı durmayan zarif modellerden oluşan parmak ucu yüzükler, hayatınıza renk getirmenin bir başka yolu haline geldi. Hatta yeni çıkan modeller yüzük tutkunları tarafından kapış kapış alınıyor ve mağazalarda bu yüzüklerin modellerini bulmak da bu yüzden epey zorlaşıyor.

İnce ve geometrik parmak ucu yüzük tasarımları size sade ama gösterişli bir hava katarken, hayvan figürlü yada zincirli modeller çok daha şirin görünmenizi sağlıyor ve parmaklarınızda dikkat çekici olmaya devam ediyor. Benim en sevdiğim modeller olan nazar boncuklu tasarımlar ise her an her kıyafetiniz ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Sizde parmak ucu yüzük modelleri hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız resim galerimizden faydalanarak seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan