Roberto Bravo’nun Yeni Yüzü; Gökçe Bahadır

 

 

Sıra dışı hikâyeleri ve doğanın renklerinden ilham alan tasarımlarıyla öne çıkan Türkiye mücevher sektörünün uluslararası markalarından Roberto Bravo’nun yeni marka yüzü, canlandırdığı karakterlerle başarılı performanslar sergileyen ünlü oyuncu Gökçe Bahadır oldu.

Nihat Odabaşı’nın yönetmenliğini yaptığı, kadın gücünü ele alan ve kadınlara “Bravo” diyen bir konsepte sahip reklam filmi, Roberto Bravo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar’ın ev sahipliğinde Gökçe Bahadır’ın katılımıyla Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen özel bir davette ilk defa görücüye çıktı.

Gökçe Bahadır İş Birliği, Roberto Bravo’ya Güç Katacak”

İş birliğine ilişkin değerlendirmede bulunan Mustafa Kamar, şunları dile getirdi: “Roberto Bravo, mücevher yolculuğuna 1948 yılında başlayan ve üç nesildir devam eden uluslararası bir Türk kuyum markası… Türkiye’de İstanbul Nuriosmaniye ve İstanbul Havalimanı ile Antalya Land Of Legends Hotel olmak üzere 3 mağazası ve 239 satış noktasıyla turizm bölgelerinde yer alıyoruz. Yurt içindeki dördüncü mağazamızı ise 2023 yılında yine turistik olarak büyük önem taşıyan İstanbul’daki Haliç Tersane’de açmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin dünyaya açılan mücevher markası olarak yurtdışında Rusya ve İtalya’da toplam 11 mağazamızla hizmet verirken toplam 50 ülkede 289 satış noktasında yer alıyoruz. Roberto Bravo olarak her biri el işçiliği tasarımlarımızı eşsiz ruhlarla buluşturuyoruz. Yaklaşık 75 yıllık serüvenimizde ülkemizin ünlü oyuncularından Gökçe Bahadır ile yeni bir sayfa açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli taşların gizemli ve büyüleyici dünyasındaki bu yeni yoluculuğumuzda Gökçe Bahadır ile yurt içinde ve yurt dışında daha da güçleneceğimize inanıyoruz. Kendisine katkılarında dolayı teşekkür ediyorum.”

 

“İş Birliğimiz, Her İki Tarafa da Artılar Katacak”

Oyuncu Gökçe Bahadır da yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Roberto Bravo ile birlikte yaptığımız bu projeyi ilk sizlerle paylaştığımız için çok mutluyum. Mustafa Bey’in heyecanı, hayalleri ve markası adına yapmak istedikleri ile beraber, karşılaştığım harika ve göz alıcı tasarımlar beni çok etkiledi. Bunun yanı sıra Nihat Odabaşı gibi, görsel dünyanın içindeki her detaya hakim bir gözle de birlikte olmak, onlarca kadını canlandırmak bana bambaşka hissettirdi, kadın gücünü ele alan ve kadınlara Bravo diyen bir film konsepti benim için çok kıymetli. Tüm kadınlara bravo… Roberto Bravo ile son derece başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum, kendileriyle çalışacak olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyorum.”

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen davete iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Roberto Bravo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar’ın markanın 75 yıllık hikâyesini davetlilerle paylaştığı gecede, ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ise iş birliğine dair duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın