Ruhuna Yaz Gelsin….

Yazın garip bir enerjisi olduğu aşikar. Güneşin başrolde olduğu bu enerji halinde, sokakların cıvıl cıvıl, vitrinlerin de rengarenk olması ekstra bir ilham kaynağı…

Bizler bu sayıda bir farklılık yapalım istedik ve tüm yaz elinizden düşüremeyeceğiniz koca bir yaz sayısı çıkaralım dedik. Çok çalıştık ve rengarenk bir sayı hazırladık sizlere. Bu sayı hem yaz, hem tatilleri, hem Ağustos ayındaki Kurban Bayramını kapsıyor. Hal böyle olunca karşımıza dolu dolu bir Aysha Yaz sayısı çıktı.

Peki neler hazırladık bu sayıda? Öncelikle söylemeliyim ki, yaz bizim stil sayfalarımıza taşındı adeta. Türk ve dünya modasının öncü isimleri yaz sezonunun ahengine kapılmış ve stil sayfalarımıza konumlanmış durumda. 2019 yaz sezonun en şık, renkli, en tarz ürünlerini, en iyi kombinlerini sizler için bir araya getirdik. Elbiseden eşarba, ayakkabıdan, gözlük ve aksesuara kadar birçok ürün stil sayfalarımızda.

Yaz tatili planları yapılmaya başlandı… Hala otel bulma konusunda kararsızsanız otel seçeneklerinin olduğu sayfalar hazırladık sizlere. Bir göz atın derim…

Bu sayının başrolü güneş demiştim ya…. Ne onunla ne onsuz oluyor. En iyisi doğru bakım kremleri ile güneşe çıkmak. En iyi güneş kremlerini sizler için derledik. Bu mevsim saçlarımızın en çok yıprandığı aylar yine en iyi saç bakım ürünleri bu sayıda.

Ve tabii ki güzellik, sağlık ve bakım sayfalarımız… Yazın yapılacak uygulamalar, terlemeye karşı çözümler, gözlerimizi ve cildimizi güneşten korumanın yolları Aysha yaz sayısında.

Ayrıca son zamanlarda ismine hepimizin aşina olduğu kolajen konusunu masaya yatırdık. Uzman doktorlarımız kolajen hakkında bilinmeyenleri bizlerle paylaştı. Kolajen konusunu mutlaka okumalısınız.

Yazarımız Zeynep Özcan ise ünlü sosyal medya fenomeni, şimdilerin ise televizyon programcısı Eylül Öztürk ile çok keyifli bir röportaj gençleştirdi. Eylül Öztürk’ün sıcak ve samimi hallerini röportajı okuyunca da hissedeceksiniz.

Yaz güzel dedik, güneş muhteşem dedik… bu enerji modaya da yansıdı dedik. Ama en önemlisi nedir bence biliyor musunuz? Bu enerjiyi ruhumuza yansıtmak. Ruhunuz bu yaz sıcak ve çok enerjik olur umarım. Sizlere seneler sonra yüzünüzde bir tebessüm oluşmasını sağlayacak kadar güzel, mutlu ve huzurlu bir yaz diliyorum. 

Keyifli Okumalar…

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü

İrem ULUERCİYES

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan