SILK AND CASHMERE’DEN SÜRDÜRÜLEBİLİR DESTEK PROJESİ

Silk and Cashmere, 30 yıldır sürdürülebilirlik, sosyal sorumluluk ve uzun ömürlülük ilkelerine odaklanarak iş yapmaktadır. Bu değerler, kullanılan dokulardan iş uygulamalarına kadar her alanda önemli bir rol oynamaktadır. Şirket ayrıca, deprem felaketi sırasında yürüttüğü destek faaliyetlerini ilgili kurumların koordinasyonuyla sürdürmektedir.

Silk and Cashmere, ülke çapında yardımlaşmanın önemine inanan bir marka olarak, “Sürdürülebilir Destek” projesi kapsamında depremden etkilenenlere destek vermeye devam etmektedir. Bu proje, temel ihtiyaçlardan eğitime, kariyerden üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Marka, özellikle afetten etkilenenlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalar yürütmekte ve desteklerini yıl boyunca sürdürmeyi hedeflemektedir.

Silk and Cashmere, yaşam alanı projeleri kapsamında deprem bölgesine konteyner ve çadır gönderimleri gerçekleştirmiştir. Ayrıca, markanın kurucu üyelerinden olduğu ücretsiz restoran projesi yakında hizmete girecektir. “Eğitim Yarıda Kalmasın” ve “Askıda Burs” gibi projeler depremden etkilenen gençlerin eğitimlerine devam edebilmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra, depremden etkilenen gençlere uygun pozisyonlarda istihdam önceliği vermektedirler.

Silk and Cashmere, ilgili kurumlarla iş birliği yaparak, can dostlarımızın eğitiminden temel ihtiyaçlarına kadar her türlü desteği vermeyi taahhüt etmektedir. Marka, iyileştirici projelerini her geçen gün geliştirerek, desteklerinin en sürdürülebilir ve verimli şekilde gerçekleşmesi için çalışmaktadır.

Markanın Kreatif Direktörü Yasemin Zamanpur, “Sürdürülebilir Destek” projesinin henüz başındayken yaptıkları çalışmaların büyüyerek hassasiyetle çoğalacağı ve uzun soluklu desteklerini sürdürmek için kararlı olduklarını ifade etti.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın