Tesettür Abiye Modelleri ve Çeşitleri

Yaklaşan yaz sezonu sakın gözünüzü korkutmasın. Artık, yakınlarınızın en önemli günlerinde tesettür abiye modelleri ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Envayi çeşit desenleri ile her fiziğe uygun tesettür abiye modellerini sizler için araştırdık. Yaz sezonunda rahatlıkla seçebileceğiniz birçok model mevcut.

Tesettür abiye modelleri

Tesettür abiyelere baktığımızda çiçekli, püsküllü, taşlı, simli, işlemeli ve nakışlı birçok seçenek olduğunu görüyoruz Aynı zamanda, tesettür abiyeler üç boyutlu kumaşlarla da tasarlanarak göz kamaştırıyor. Özel günlerinizde doğru seçimler yaparak gecenin parlayan yıldızı olmak istiyorsanız, size sunduğumuz seçeneklerden birini tercih etmek için harekete geçmelisiniz. Eğer, var olan tesettür abiyelerini beğenmiyorsanız, istediğiniz şekilde ve desende tesettür abiye diktirebilirsiniz. Esmer hanımlar tesettür abiye seçiminde açık renkleri tercih ederken, açık tenli hanımlar da daha koyu tonlardaki abiyeleri tercih edebilir. Tesettür abiye modellerinde oldukça kaygan kumaşlar kullanılırken, modele ve kişinin isteğine göre daha sert ve kaymayan kumaşlarda kullanılıyor.

 

Bazı abiyelerin sadece kol ve yaka kısmına işleme yapılarak hareket katılırken, bazı abiye modellerinde gövde kısmına parıltılı işleme ile hareket veriliyor Kişinin başına örteceği şal ya da eşarp da tesettür abiyenin şık görünmesi için önemli bir aksesuardır. Tesettür abiyenin modeline göre şekil verilip kullanılabilir. Şalların bir kısmı yaka bölümünü kapatırken, bir kısım şal modeli de saç topuzu hizasında, kişinin gerdan kısmının üstünde olacak şekilde kullanılabilir. Tesettür abiye modellerinde, sadeliğin yanı sıra bel kısmında kullanabileceğiniz kemerler de oldukça dikkat çekici. Belinizi daha ince gösterecek bir tasarıma sahip olan kemerler, tesettür abiyenin rengine ve modeline uyum sağlamalıdır. Kullanılan kemerler ince ve kibar bir görünüme sahip olurken, aynı zamanda kalın ve gösterişli kemerler de tercih edilebilir.

Tesettür abiye seçeneklerine baktığımızda, adeta bir gelinliği andıran tülden dikilmiş modellerde mevcut olup, daha düz ve sadeliği yansıtan seçeneklerin de olduğunu görüyoruz. Tesettür abiye modellerinde, abiyenin düz kumaşının üstüne giyilebilecek yelek ya da cepkenlerde mevcut. Sade görünümünüze hareket katmak istediğinizde yelekli abiye modellerine bakarak detayları değerlendirebilirsiniz.

Tesettür Abiye ve Tesettür Abiye Seçimi  yazımıza göz atmayı unutmayın..

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan