Yaz Sıcaklarında Nasıl Ferahlarız?

Güneşi, denizi, yaz meyvelerini en çok da yaz akşamlarını çok özledik.. Peki, yazın o kavurucu sıcaklardan nasıl kurtulabiliriz? İşte cevabı…

 

EV YAPIMI MEYVE SULARI

YLA FERAHLA

Yaz mevsimini çok sevsek de sıcakları da bir o kadar zor oluyor. Bu sıcaklarda  ev yapımı doğal meyve sularıyla ferahlamak çok kolay! Hem sağlıklı hemde yazın serinleten leziz mi leziz meyve sularıyla sende yazı ferah geçir.

 

GÜNDE EN AZ BİR SAAT KOŞU YAP

Spor herşeydir. Sağlığımız için sporu hayatımızdan eksik etmemeli ve onu yaz sıcaklarında değerlendirmeliyiz. Bunun için yaz akşamlarında dışarı çık ve en az bir saat boyunca koşarak ferahla. Bu aktivite hem psikolojik hem fiziksel sağlığına çok iyi gelecek hemde temiz havanın verdiği ferahlığı doyasıya tadacaksın.

 

BUZ GİBİ YAZ MEYVELERİ TÜKET

Yazın şüphesiz en çok ozledigimiz şey olan yaz meyveleri tüketerek de ferahlayabilirsin! Yazın hem tadını çıkartmak hem de ferahlamak istiyorsan dolapta beklettigin yaz meyvelerini çıkart ve ferahlığı doyasıya yaşa.

 

KLİMAYI BİRAZ AÇABİLİRSİN

Yazın çok sıcaklarda artık sıcaktan bunaldığın zaman klimaları çalıştırmaya başlayarak ferahlayabilirsin.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın