1. Mustela Dermo Pediatri Zirvesi Olağanüstü İlgi ile Gerçekleşti

Sağlık profesyonellerinin mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan 1.Mustela
Dermopediatri Zirvesi 1.753 kişilik kayıt sayısıyla 30 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleşti.

Geleneksel olarak gerçekleştirilmesi planlanan Mustela Dermopediatri Zirvesi, ülkemizin lider uzmanları ve sağlık çalışanlarının bir araya gelerek 957 katılımcı sayısı ile eş zamanlı canlı yayın izlenme rekoruna ulaşarak tıp alanında geniş yankı uyandırmayı başardı.

1950’den bu yana, dermokozmetik uzmanlığı ile ailelerin ve sağlık çalışanlarının yanında yer alan Expanscience Laboratuvarları çatısı altındaki Mustela, bu yıl ilk kez düzenlenen MustelaDermopediatri Zirvesi’ni gerçekleştirdi.

1. Mustela Dermopediatri Zirvesi, Expanscience Laboratuvarları Genel Müdürü Sayın Ahmet Fikret Baltaoğlu’nun açılış konuşması ile saat 10.00’da başladı. Danışma Kurulu’nun değerli uzmanları Prof.Dr. Sibel ERSOY EVANS, Prof.Dr. Ayşen BİNGÖL, Prof.Dr. Haluk ÇOKUĞRAŞ, Prof.Dr. Abdullah KUMRAL ve Prof.Dr. Server SERDAROĞLU’nun moderatörlüklerinde; atopik dermatit, deri döküntüleri ve bu sorunlara yaklaşım, yeni doğan ve deri sorunları ile sık görülen deri enfeksiyonları ana başlıkları altında en son tanı ve tedavi yöntemlerinin paylaşıldığı 4043 canlı yayın katılımıyla dört oturum olarak devam etti.

Multidisipliner bir yaklaşımla pediatri ve dermatoloji alanının fikir liderlerini bir araya getirmesi bakımından bir ilk olan zirvenin programında, bebek ve çocuk dermatolojisiyle ilgili başlıklarda en son tanı ve tedavi yöntemleri katımcılar ile paylaşıldı. Zirvedeki katılımcılar ayrıca ürün stantlarını ziyaret ederek Mustela Medikal Bölge Sorumluları ile canlı görüşmeler yapıp ürünler hakkında detaylı bilgiler edinme fırsatı yakaladı.

1.Mustela Dermopediatri Zirvesi’ni kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler, www.musteladermopediatrizirvesi.com adresinden kayıt olup 1 Temmuz 2021 tarihine kadar canlı yayın arşivlerine ulaşabilir ve zirve konuşmacılarının paylaştığı birbirinden değerli bilgileri yeniden dinleyebilirler. Ayrıca platformda stant alanlarını ziyaret ederek Mustela ürünlerinin broşürlerine de ulaşabilirler.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın