Beyaz Saç Rengi Kimlere Yakışır: Beyaz Saç Rengi Tonları Neler

Beyaz Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Yeteri kadar yaşlanmayı beklediğimiz takdirde hepimizin sahip olacağı beyaz renk saçlar, son zamanların yeni akımlarından biri. Elde edilmesi doğal yollarla uzun yıllar gerektirdiği kadar boya ile de bir hayli zor olan bu renk kullanıcılarına oldukça farklı bir hava katıyor.

Beyaz saç rengi daha çok açık veya buğday tenli kadınlara yakışırken, esmerlerin farklı renklere yönelmeleri önerilebilir. Ayrıca beyaz veya buğday tene ilave olarak mavi ya da gri göz rengine sahipseniz beyaz saç rengi sizi oldukça iddialı gösterecektir. İlaveten bu rengi kullanacak olan kadınların makyaj olarak da porselen cilt makyajı tercih etmeleri duruş açısından önemlidir.

Beyaz Saç Rengi
Beyaz Saç Rengi

Beyaz saç kullanmak isteyenlerin bu renge geçiş yaparken saç rengini yavaş yavaş döndürmeye dikkat etmesi gerekmektedir. Ek olarak komple boyadan kaçınmak isteyenler de tüm saç renklerinde olduğu gibi bu renkte de röfle gibi yöntemler tercih edebilirler. Beyaz saç rengi elde edildikten sonra da güzel bir saç kesimi bu rengin hakkı açıkçası. En az boyanın istenildiği şekilde elde edilmesi kadar önemli olan kesim konusu bütün havanızı değiştirecek kilit bir nokta. İyi bir saç kesimiyle oldukça cool bir görüntü yakalayabilecekken kötü bir saç kesimiyle de berbat görünmeniz kaçınılmaz olabilir.

Kumral Saç Renkleri

Yeşil Saç Rengi Kimlere Yakışır

Beyaz Saç Rengi Tonları

Beyaz saç renginin; kirli beyaz, küllü beyaz, sarı beyaz gibi de farklı yansımaları olan tonları da mevcuttur. Bu tonlar da beyaz saç severler tarafından değerlendirilebilir. Birbirinden aşırı farklı olmasalar da değişik bir duruş sergilediklerini söylemek yanlış olmaz.

Ayrıca sütlü kahve saç rengi kimlere yakışır yazımızda detaylı olarak inceledik.

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.