Çocuklar İçin Yaz Okulu Önerileri

Okullar kapandı sıra tatilde.. çocuklarınız yaz okullarında hem yeni şeyler öğrenirken hem de yaşıtlarıyla oyunlar oynayarak keyifli bir tatil geçirebilecek. İşte yaz okulları..

 

AQUA KAMP

Çocuklarınız Aqua Kamp ile hem öğrenecek hem de yazın keyfini doyasıya çıkarabilecek. Burada çocuklar doğa ile iç içe olurken bir yandan spor yaparken yaşıtlarıyla oyunlar oynayabilecek. Eğitimleri ise; yüzme, basketbol, tenis sporlarını uzman kişilerden hızlıca öğrenebilecekler.

 

MARMARA SPOR KULÜBÜ

Asya kıtasında yaşayanların rahatlıkla çocuklarını bırakabilecekleri bu yer çocuklarınıza yüzme eğitimini detaylı bir şekilde öğretirken onun keyifli zaman geçirmesini de sağlıyor.

 

UNİ AKADEMİ

Çocuklarınız burada öğrenirken çok eğlenecek.. alanlarında uzman hocalarla beraber yaz boyu keyifli zaman geçirecek olan çocuklarınız sadece eğitim değil sağlıklı beslenme imkanı da bulacak.

 

İSTANBUL VENEZIA SPOR KULÜBÜ

Çocuklarınız, alanlarında uzman kişilerle keyifli zaman geçireceği bu yerde öğrenerek eğlenecekler. Eğitimleri ise ; yüzme, basketbol, jimnastik, voleybol, futbol, kıds pilates, satranç, atletizm, survivor dan oluşuyor.

 

TERAKKİ YAZ OKULU

Terakki yaz okulunda çocuklarınız hem yaşıtları hem de uzman kişilerle öğrenirken eğlenecek. Çocuklarınız burada sporu öğrenirken sosyalleşecek ve keyifli zaman geçirecek.

 

İBB YAZ SPOR OKULU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi her yıl çocuklara yönelik düzenlediği yaz okulunda onları eğitirken keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor.

 

ACIBADEM YAZ SPOR OKULLARI

Çocuklarınız burada güvenle eğlenceli bir yaz geçirecek. Çocuğunuzun hem spor yapıp hem de eğlenmesini istiyorsanız burası tam size göre.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın