Erkek Gömlek Modellerinde Hangi Tarzı Tercih Etmeli?

Erkek giyimin en önemli parçalarından biri olan gömlek, dört mevsim tercih edilen ve her ortama uygun seçenekler barındıran bir parça. Rahatlık ve konfor sunmasının yanı sıra, göz alıcı bir şıklık sunan erkek gömlekler içinde oduncu gömlek başta olmak üzere birçok farklı konsept öne çıkıyor. Peki size en uygun erkek gömlek modeli hangisi? Erkek gömlek modellerinde renk ve kumaş tipinin yanı sıra, kesime göre de birçok farklı seçenek var. Erkek gömleklerde hangi tarzlar öne çıkıyor, inceledik.

Erkek Gömlek Modellerinde En Sevilen Tarzlar

Erkek gömlek modellerine göz atarken, hem kumaş tipine göre, hem yaka tipine göre hem de diğer detaylara göre, seçeneklerin çok geniş olduğunu fark edeceksiniz. Peki hangisini satın almalı? Desen açısından baktığımızda erkek gömlek modelleri, kareli, çizgili ve ekose desenli gömlekler olarak öne çıkıyor. Spor tarzda giyimi seviyorsanız buna uygun seçenekler, klasik giyimden yanaysanız desensiz, sade gömlekleri satın alabilirsiniz.

Kumaş tipine göre öne çıkan gömlek modellerine baktığımızda ise, mevsimsel olarak tercihin önemli olduğunu görüyoruz. Erkek gömlek modellerinde kış sezonunda pamuklu gömlek modellerinin öne çıktığını söylemek mümkün. Pamuk, en soğuk dönemde bile sıcacık bir deneyim sunuyor. Yaz döneminde ise terletmeyen gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Pamuklu ve keten erkek gömlek modelleri, yaz sezonunda öne çıkıyor.

Hangi Ortamda, Hangi Renk Gömlek Giymeli?

Erkek gömlek seçenekleri oldukça geniş. Spor gömlekler, oduncu gömlekler gibi farklı modeller karşınıza çıkabilir. Kullanım amacına göre iş ortamında, okulda ya da günlük giyimde hangi kumaş tipini tercih etmeliyim sorusu aklınızda varsa, günlük giyime en uygun seçeneklerin spor gömlekler olduğunu söyleyebiliriz. Özel günlerde, düğün ve nişanın yanı sıra balo ya da çeşitli kutlamalarda takımla uyumlu olacak klasik beyaz gömlekler ön plana çıkıyor.

Tercih edeceğiniz gömleğin rengi, en önemli konulardan biri. Beyaz gömlek ve mavi gömlekler, erkek gömlek modellerinde genelde en çok tercih edilen ürünlerden. Yaz döneminde açık renk tonlarında gömlekler de popüler olabilirken, kış döneminde koyu tonlar öne çıkabiliyor. Uzun kollu, kısa kollu gömlek modelleri içerebilen bu dünyada herkese göre seçenek var. Kış döneminde, pamuklu gömlek konforunu kış bir şekilde hissetmek isteyenlere oduncu gömlek hitap ederken, yaz döneminde slim fit ya da blazer ceket altında giymek için, daha ince kumaşlı gömlek düşünülebilir.

Erkek gömlek modellerinde en geniş seçenekleri sunan marka olan Kiğılı, yılların deneyimi ve çağın ötesinde moda anlayışı ile geniş bir kreasyon sunuyor. Kiğılı gömlek modellerinde size hitap edecek, aradığınız tarzı sunan modelleri yıl sonu indirimi avantajı ile satın almak için markanın online alışveriş sitesini ziyaret edebilir, hızlı kargo ve uygun fiyat fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan