Balkon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Metrekare büyüklükleri ne olursa olsun teras ve balkonlar için yaratıcı fikirler ortaya atabilir, uygulayabilirsiniz. Otantik tarz bir masa, dinlenmek için bir kanepe, minder, yastıklar, çiçek ve bitkiler burası için en uygun aksesuarlardan.

balkon dekorasyonu

Evinizin bu zevkli köşesi için bütçenize uygunluk sağlayan eşyaları seçerken sadeliğe de önem vermelisiniz. Balkonların en önemli aksesuarları konumlandıracak olduğunuz çiçek ve bitkilerden oluşur.

balkon

Buraya atacağınız bir kilim için çizgili ve desenli olan yaygıları seçmelisiniz. Aynı zamanda göze hoş görünebilecek küçük aksesuarları masa, sehpa, kanepe gibi burada bulunan eşyaların üzerine serpiştirebilirsiniz.

balkon dekorasyonu 1

Ahşap malzemelerden oluşmuş saksılar bu alanların en şık ve en gözde aksesuarlarını teşkil etmektedir. Bu sebeple seçimlerde dikkat gösterilmesi son derece önemlidir. Tamamen dinlenme ve vakit geçirme alanları olan balkonlar evlerin küçük yaşam alanlarından biridir.

Merve Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Radyo TV bölümü mezunu olan Merve Akdoğan, web içerik editörüdür. Moda, Kadın, Stil, Güzellik, Seyahat/Gezi alanlarında içerikler üreten editörümüz, alanında uzman isimlerle röportajlar da yapmaktadır.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın