Trend Alarmı: Kızıl Saç Rengi

 2017 İlkbahar-Yaz Moda Haftalarının saç rengi konusunda en iddialı rengi olan kızıl saç rengi, podyumlardan sonra sokak modasında da etkisini göstermeye başlamış durumda. Fakat kızıl renk sıcak tonlarda bir renk olduğu için her ten rengine uyum göstermeyen renkler arasında. Ve kullanımı da biraz zor desek yanılmış olmayız. Yine de siz kızıl rengi bir kez de olsa denemek isteyenlerdenseniz, işte size kızılın binbir tonu…
 

kızıl saç rengi 2017

Kızıl Ötesi
Bu renk iddialı renk sevenlerin tercih ettiği kızıl tonlarından birisi. Kırmızı ve turuncu arası enerjisi yüksek olan kızılın bu tonu aynı zamanda bu sezonun en trend saç renkleri arasında yer alıyor.
 

kızıl saç rengi 2017

Doğal Kızıl
Eğer kızıl rengi çok abartmadan doğal bir görüntü içerisinde kullanmak istiyorsanız; daha soft ve daha koyu kızıllardan yana tercihinizi kullanmalısınız. Eğer doğal saçlarınız kızıl değilse ve doğal bir görüntü istiyorsanız, kaşlarınızın rengini çok abartmamak şartıyla açtırmanızı da öneririz. Kızıl rengi tercih ederken; Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı parlayan ve son dönemde kızıl denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birisi olan Elçin Sangu’nun saçlarının kızıllığını nasıl doğallaştırdığını göz önünde bulundurmayı da ihmal etmeyiniz.
 

kızıl saç rengi 2017

 

kızıl saç rengi 2017

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın