İzmir Bayanlara Özel Spor Salonları, Adresleri ve Telefonları

İzmir’de olup yalnızca kadınlara özel spor salonlarında spor yapmak isteyen hanımlar! İzmir Bayanlara Özel Spor Salonları içeriğimiz tam size göre….

İzmir Bayanlara Özel Spor Salınları

GetFit Spor Salonu

getfit izmir bayanlara özel spor salonu
getfit izmir bayanlara özel spor salonu

İzmir’de kadınlara özel spor salonları arasında yer alan GetFit spor salonu, farklı aktivite seçenekleri ile İzmirli kadınlara hizmet ediyor. Sağlıklı, düzenli ve rahat bir şekilde spor yapmak isteyen kadınların tercihler arasında. Farklı aktivite seçenekleri ile form kazanmanızda yardımcı olacak profesyonel hocalar eşliğinde rahatlığınızdan ödün vermeyerek vücudunuzu şekillendirebilir, spor yapabilir ve kilo verebilirsiniz.

GetFit spor salonunda power jump, gym fitness, spinning, pilates, cardio, tae-bo, crunch, hip-total, aero-mix, step-aerobik, leg hip ve çocuk jimanstiği gibi seçenekler ile istediğiniz aktiviteyi yapabilirsiniz. Ayrıca çocuk jimnastiği sayesinde çocuğunuzla birlikte sağlıklı spor yapma seçeneğine kavuşacaksınız.

GetFit Spor Salonu İzmir Adresi

  1. sokak No: 3 Manavkuyu Bornova / İzmir

GetFit Spor Salonu İzmir Telefon Numarası

0232 342 12 44

Bfit İzmir Spor Yaşam Merkezi

bfit izmir bayanlara özel spor salonu
bfit izmir bayanlara özel spor salonu

Türkiye’nin birçok noktasında sadece kadınlara hizmet veren b-fit Spor Merkezi İzmir’de de kadınlara yönelik hizmet veriyor. 30 dakikalık istasyon çalışmalarıyla günlük yapılması gereken egzersizlerinizi yapmanızda yardımcı olur. b-fit sistemi interval egzersize dayanan ve vücudu durmada farklı sürelerde farklı kaslara yüklenmeler veren bir egzersiz türdür. Kadınların günlük olarak sadece 30 dakika ayırması gereken bu sistemde hem zaman hem de ekonomiden tasarruf edilerek istenilen görünüme kavuşulmasında yardımcı olur. b-fit spor merkezi kadınlara birçok alanda aktivite imkanı sunmasından dolayı farklı alanlarda spor yapmak isteyen kadınlar tercih edebilir.

B-fit Spor Yaşam Merkezi İzmir Adresi

Gazi Bulvarı Vural İşhanı No: 16 Kat: 4 Çankaya Konak / İzmir

B-fit Kadınların Spor Yaşam Merkezi İzmir Numarası

0232 244 43 42

Bornova Fit Park Spor Merkezi

bornova fit park bayanlara özel spor salonu
bornova fit park bayanlara özel spor salonu

Gün ve saat sınırlaması olmaksızın haftada 7 gün kadınlar Fit Park spor merkezinde sağlıklı spor yapabiliyorlar. Uzman eğitmenler sayesinde yanlış ve hatalı hareketlerin yapılması önlenmiş olur. Kadınların bulunduğu bir ortamda rahatlıkla istediğiniz aktiviteyi yapabilme imkanı sunuyor. Fit Park spor merkezinde fitness, zumba, crnuch, oryantel, aerobik, pilates, spinning, step, yoga, sauna ve hamam hizmetlerinden kadınlar yararlanabilir.

Bornova Fit Park Spor Merkezi İzmir Adresi

372/10 sokak No: 85 Forum karşısı

Bornova Fit Park Spor Merkezi İzmir Telefon

0232 227 46 46

Queen’s Pilates & Dance Studio

queens pilates ve dance studio izmir
queens pilates ve dance studio izmir

Uzmanlar sağlıklı bir yaşam için beslenme hareketin çok önemli olduğunu ifade ederler. Sadece kadınların bulunduğu bir ortamda spor yapmak isteyen İzmirli kadınların tercih edebileceği Queen’s Pilates & Dance Studio farklı aktivite seçenekleri sunmakta. Bu aktiviteler ile kadınlar hem sağlıklı bir şekilde spor yapma imkanı buluyor hem de vücutlarının şekillendirilme yardım alıyor. Queen’s Pilates & Dance Studio’da zumba, fitness, pilates ve aletli plates yaparak formalarını koruyorlar.

Queen’s Pilates & Dance Studio İzmir Adresi

İsmail Sivri Bulvarı No: 5 Üçkuyular Meydanı Buca / İzmir

DİĞER İLLERDE BAYANLARA ÖZEL SPOR SALONLARI

İstanbul Bayanlara Özel Spor Salonu Adresleri

Ankara Bayanlara Özel Spor Salonları

Eskişehir Bayanlara Özel Spor Salonları

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.