Kadınlar Günü’ne Özel Hamam Ritüeli Raffles İstanbul’da

Kadınlar Günü’nde, İstanbul’un kalbindeki lüks bir vahada sevdiklerinizle birlikte tazelenmek ister misiniz? Duygusal lüks kavramını misafirlerine,

sofistike ürünleri, ayrıcalıklı ortamı ve huzur dolu iç mimarisiyle yaşatan Raffles SPA, Kadınlar Günü’ne özel bir hamam ritüeli hazırladı. Canlandırıcı hamam keyfi veya masajdan istediğini seçebilme imkanıyla, 4 kişi olarak deneyimlenebilen bu ritüelde her detay Raffles Istanbul ayrıcalığıyla, en ince şekilde düşünüldü. Üstelik Kadınlar Günü’ne özel yüzde 30 fiyat avantajıyla…

 

İstanbul’un modern, eklektik ve enerjik yeni yüzünü yansıtan Raffles Istanbul, Kadınlar Günü’nde arkadaşları veya ailesinden sevdiği kadınlarla unutulmaz bir ritüeli paylaşmak isteyenleri Raffles SPA’ya davet ediyor.

 

Duygusal lüks kavramını, profesyonel bakım ürünleri, ayrıcalıklı ve huzur veren iç mimarisi yaşatan Raffles SPA’nın Kadınlar Günü Ritüeli, 8-18 Mart 2022 tarihleri arasında 4 kişilik arkadaş grupları ile kendine zaman ayırarak keyifle vakit geçirmek ve eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenleri bekliyor.

 

Ruhunuzu dinlendirecek ayrıcalıklı bakım

Kadınlar Günü Ritüeli’nde, misafirler toplam 3 saat boyunca özel bir Hamam Suite’te ağırlanıyor. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu unutulmaz deneyimde dileyen hamam keyfini dileyense masajı tercih edebiliyor. 2’şer kişi olarak bakıma alınan misafirler 30 dakika boyunca kendilerini tecrübeli Raffles SPA ekibinin ellerine bırakıp ayrıcalıklı bakımın keyfini çıkarıyor.

 

Seçici damaklara hitap eden özenli menü

Bu ritüelin bir parçası olarak, Türk mutfağının klasik ikramlık tarifleri, seçici damaklara hitap eden üstün yorumlarıyla misafirlere sunuluyor. Özenle hazırlanan ve şık sunumlarıyla göze de hitap eden zengin menü ile hem ruhunuz doyuyor hem de eşsiz lezzetler ile unutamayacağınız bir deneyim sizi bekliyor. Misafirlere ayrıca çay ve kahve, taze sıkılmış portakal suyu ve geleneksel şerbet çeşitleri ile limonata ikram ediliyor. Bu menü dışında Raffles SPA’nın kendine ait sağlıklı menüsünden de ek ücret karşılığı seçim yapılabiliyor.

 

Muhteşem deneyimi yüzde 30’luk avantajla keşfedin

Açıldığı 2014 yılından bu yana “duygusal lüks” yaklaşımıyla misafirlerini ağırlayan Raffles Istanbul, konuklarının dünyanın başka hiçbir yerinde bulamayacağı deneyimleri keşfetmelerini sağlıyor. Şimdi Kadınlar Günü’nde, bu muhteşem ritüeli kendine hediye etmek ve sevdikleriyle canlandırıcı anları paylaşmak isteyenleri bekliyor. Üstelik yüzde 30’luk özel fiyat avantajı ile…

 

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın