Özlem Süer’den Boğaz’da Beyaz Defile

Four Seasons Hotel Bosphorus ve ünlü tasarımcı Özlem Süer, bir araya geldikleri ÖZLEMSÜERWHITE X FSBOSPHORUS projesinde bir düğünün en zarif detaylarını gözler önüne serdi. Bosphorus Balo Salonunda, 25 Şubat’ta gerçekleşen bu özel buluşma, bu sene gerçekleşecek romantik düğünlerin arkasındaki özenli hazırlıkların her aşamasını, gelin ve damat adaylarına, ailelere ve moda severlere sunarak yaratıcı fikirler verdi. İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasına sahip konumuyla düğünlerin ve davetlerin çekici mekânı Four Seasons Hotel Bosphorus, Özlem Süer’in hazırladığı romantik gelinlikleriyle Boğaz’ın ihtişamlı gelinlerini buluşturdu. Davete aralarında Jaklin Güner, Azra Akın, İsmail Acar, Bennu Yıldırımlar, Arzu Kunt, Elif Edes, Özlem Güsar, Sibel Ateş, Ceren Benderlioğlu, Canan Yolaç, Evrim Kuran, Füsun Kuran, İpek Develi’nin bulunduğu cemiyet, iş ve sanat dünyasından isimler yoğun ilgi gösterdi.

 

Four Seasons Hotel Bosphorus ve avant-garde, neo-romantik gelinlik tasarımlarıyla dikkat çeken ünlü tasarımcı Özlem Süer iş birliği ile gerçekleştirilen ÖZLEMSÜERWHITE X FSBOSPHORUS gelin ve damat adaylarına bir düğünün incelikli detaylarını farklı bir yaklaşımla aktardı. Adeta romantik bir masal diyarına dönüşen Bosphorus Ballroom’daki özel davete aralarında Jaklin Güner, Azra Akın, İsmail Acar, Bennu Yıldırımlar, Arzu Kunt, Elif Edes, Özlem Güsar, Sibel Ateş, Ceren Benderlioğlu, Canan Yolaç, Evrim Kuran, Füsun Kuran, İpek Develi’nin yer aldığı cemiyet, sanat ve iş dünyasının seçkin isimleri katıldı. Konuklar yeni senenin gelinlik ve düğün trendleri, ikram ve ağırlama detayları, gelin aksesuarları ve düğünü romantik bir anıya dönüştüren zarif detaylar hakkında bilgi sahibi oldular.

Boğaz’ın mavi sularına bakan terası ve özel dekorasyonu ile düşsel bir atmosfere dönüşen Bosphorus Balo Salonunda, 25 Şubat Cuma günü gerçekleşen etkinlikte, Executive Chef Görkem Özkan ve yetenekli ekibi tarafından özenle hazırlanan özel ikramlar, muhteşem lezzetleri ve piyanist Aslı Güral’ın notaları eşliğinde konuklarla buluştu.

Özlem Süer tarafından özel olarak hazırlanan White Koleksiyonu, romantik detaylarıyla dikkat çeken 40 gelinliği ziyaretçilerin beğenisine sundu. Konuklar tarafından büyük beğeni toplayan koleksiyon, 30 model tarafından sunuldu. Yenilikçi bir yaklaşımla sergilenen büyüleyici Özlem Süer 2022 Koleksiyonu beyazdan ekruya renkleriyle saflığın şiirsel etkisini taşıyor.

Proje Koordinatörlüğü Ümit Temurçin tarafından yürütülen, Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konseptle adeta bir sahne arkası kurgusuyla hazırlanan etkinlik, zarif bir düğünün arka planındaki tüm detayları ve özenle tasarlanan hazırlıkları ziyaretçilerle buluşturdu.

Hafızalarda iz bırakan bir düğünün en önemli detayları arasında yer alan mekân, gelinlik, saç ve makyaj, ikram, dekorasyon, mücevher, müzik gibi detaylar ziyaretçilerin kendilerini içinde buldukları yaratıcı bir kurgu ile sunulurken konuklar baştan çıkarıcı bir deneyimle buluştu.

Özlem Süer’in White koleksiyonundan gelinliklere Atasay’ın çok özel pırlanta tasarımları eşlik etti.

Özlem Süer White X FS Bosphorus Davetinde Bir Düğünün Hazırlıkları Konuklara Yaratıcı Bir Konseptle Aktarıldı

Bosphorus Balo Salonu, Lâl Venue tarafından uygulanan enstelatif düğün dekorasyonu ve yaratıcı mekân çözümleriyle, ilham verici yaklaşımları ve sezonun düğün konseptinden ipuçlarıyla konukları büyüleyici bir ortamda ağırladı. Mini workshoplarda Tuğba Bekar Turan’ın yaratıcı dekoratif taçları ve Vahide Kaya’nın cam sanatı beyaz boncukları konuklara keyifli saatler yaşattı. Mert Yemenicioğlu, styling dokunuşları ile tasarımları farklı bir boyuta taşırken, fotoğraf sanatçısı Şenol Altun’un fotoğraf çekim performansı, Wedding Society’nin koleksiyon albümü, konuklara moda dünyasının ve düğün davetlerinin şık ruhunu yansıttı.

Davette Sabit Akkaya ve Altier Academy 2022 yılı düğün saç ve makyaj trendlerini sundu. Sahne arkasında EnPlus mağazalarında bulunan SteamOne tasarım ütüsü gelinlikleri hazır hale getirirken, tüm manken ve konuklar Jura’nın kahve ikramları ile enerjilerine enerji kattı.

Proje koordinatörü Ümit Temurçin dekor tasarımı ile performans alanına farklı bir değer kattı. Yasin Soy podyum dili ve koleksiyon ilişkisini adeta başka boyutlara taşıdı. Defile için tasarlanan özel müzik, catwalk ruhunu ileri taşırken, Canon konuklar için anı ölümsüzleştirmek adına çekilen fotoğrafları basılı hale getirdi. Etkinlik, performansı izleyenleri adeta kendilerini ait hissedecekleri bir yolculuğa çıkaracak bir deneyim sundu.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın