Kumaş Pantolonun Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kumaş pantolonlar biz kadınların günlük yaşamda, iş hayatında, gece-gündüz davetlerde her alanda severek kullandığımız, gardroplarımızın vazgeçilmez parçasıdır. Hemen hemen her kadının gardrobunda en az bir kumaş pantolonu vardır. Kısa paça, uzun paça, bol paça, dar paça gibi model model olan kumaş pantolonlarla giyineceğimiz ayakkabıları seçerken zaman zaman zorlanabiliyoruz. Sizler için kumaş pantolonlarınızla severek kombinleyebileceğiniz ayakkabı modellerini derledik.

Babet

Babet ayakkabılarınızı uzun paça, kısa paça, bol paça, dar paça, kısa ve bol paça ve ya kısa ve dar paça pantolonlarınızla tereddüt etmeden kombinleyebilirsiniz.

Oxford Ayakkabılar

Oxford ayakkabı modelleri ise kısa paçalı kumaş pantolonlar ile çok şık bir uyum yakalayacaktır.

kumaş pantolon altına oxford ayakkabı
kumaş pantolon altına oxford ayakkabı

Terlik ve Sandalet

İlkbahar ve yaz aylarında kumaş pantolonlarınızın altına giyeceğiniz birbirinden güzel sandaletler ve terliklerle bahar ve yaz aylarının muhteşem havasına uyum sağlamış olacaksınız. Kumaş pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz bir tişört veya kot, keten ya da pamuklu kumaştan bir gömlekle casual stilinize yeni bir soluk katmış olacaksınız.

Kumaş Pantolon Altına Topuklu Ayakkabı

Günlük giyimde, iş hayatında ya da özel davetlerde giyeceğiniz kumaş pantolonunuzu topuklu ayakkabılarla kombinleyerek daha feminen bir görünüme ulaşırsınız. Uzun ve ya kısa paça modelleriyle tercih ettiğiniz bir topuklu ayakkabı boyunuzu da daha uzun gösterecektir. Kısa paçalı pantolonlarla stiletto ayakkabılar daha şık olur.

kumaş pantolon altına topuklu ayakkabı
kumaş pantolon altına topuklu ayakkabı

Bilekten Bantlı Ayakkabılar

Bilekte bantlı olarak tercih edeceğiniz ayakkabıları kısa paçalı kumaş pantolonlarınızla kombinleyebiirsiniz. Eğer uzun bir boya sahipseniz oldukça hoş bir görünüm elde edeceksinizdir.

Bilek Boy Topuklu-Topuksuz Botlar

Bilek boy botlar sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezlerindendir. Bilek boyunuzun üzerindeki kumaş pantolonlarınızla kombinleyeceğiniz bilek boy botlar size elegan bir hava katarken stilinizi konuşturacaktır.

Kumaş Pantolon Altına Spor Ayakkabı

Spor ayakkabılar şıklıkları ve rahatlıklarıyla artık hayatımızın her alanında yer alıyor. Kumaş pantolon ve spor ayakkabı kombinleri de klasik şıklığı ve spor giyim rahatlığını birbirinde harmanlıyor. Tercih edeceğiniz yüksek veya alçak tabanlı spor ayakkabılar ile kumaş pantolonunuzun klasik şıklığını sporun rahatlığıyla başka bir havaya bürümüş olacaksınız.

kumaş pantolon altına spor ayakkabı
kumaş pantolon altına spor ayakkabı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kırmızı Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Mor Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

İspanyol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kot Elbise Nasıl Giyilir: Kot Elbisenin Altına Ne Giyilir?

Ayşe Özgün

Moda ve alışveriş kategorilerinde trend stiller ve markalardaki indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler sunar. Sağlık uzmanı olan editörümüz uzmanlaştığı alanlarda farkındalık yaratmayı hedefliyor. İletişim: ayse.ozgun@aysha.com.tr

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.