Sudi Etuz X LC Waikiki, Dijitalden İlham Alıyor

Metaverse, 3D giysiler ve farklı dijital deneyimler… Artık hayatı yeni biçimlerde, eşsiz deneyimlerle yaşıyoruz. Estetik algılarımız, zevklerimiz dijitalin izdüşümünde farklılaşıyor. En alışılagelmişi bile farklılaştıran Şansım Adalı, bu sefer ilhamını dikkat çekmekten çekinmeyen dijital dünyadan alarak yepyeni bir jean koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki; Sudi Etuz’un neşeli ve özgün tasarım dilini, maksimalist parçalarla yansıtan 23 parçadan oluşan özel bir koleksiyona taşıdı. Tasarım jean’ler günümüzün trend kalıplarında sıra dışı formlarla yorumlanırken, etek, crop top ve ceketlerde kullanılan neşeli volan detaylar, geniş paçalar, trikolar, tek parçanın gücünü yansıtan tulumlar, sürdürülebilir organik kumaşlarla ve capcanlı renklerle yazın enerjisini yükseltiyor.

Sudi Etuz X LC Waikiki’den Sürdürülebilir Denim

 Sudi Etuz X LC Waikiki koleksiyonunda tasarımlar kadar kumaş ve sürdürülebilirlik için atılan adımlar da dikkat çekiyor. Organik, geri dönüştürülmüş pamuklu kumaşlar ve sürdürülebilir malzemelerle hazırlanan tasarımlar, uzun yıllar değerini kaybetmeyen Sudi Etuz imzalı özel parçaları gardrobunuza ekliyor.

Sudi Etuz x LC Waikiki koleksiyonu, farklılaşmaktan ve yenilenmekten çekinmeyen göz alıcı kadınlar için 24 Mart’ta İstinyePark, Vadi İstanbul ve Cevahir AVM  LC Waikiki mağazalarında!

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan