The Stay Bosphorus’tan İftar Buluşmalarına Özel Menü

İstanbul Boğazı’nın en etkileyici manzarasına sahip mekanlarından biri olan The Stay Bosphorus, Ramazan Ayı süresince geçmişin izlerini süren tarihi mekanında iftar menülerini kurumsal ve büyük gruplardan oluşan misafirleriyle buluşturuyor. Alternatif lezzetlerden oluşan iftar menüleri bugünden geçmişe uzanan bir deneyim sunuyor. 

 

The Stay Bosphorus; yeni iftar menüsüyle Ramazan Ayı’nı karşılıyor. Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı ve komşusu Ortaköy Camii olmak üzere İstanbul’daki pek çok saray ve köşkün mimarı olan Balyan ailesi tarafından 19. yüzyılda inşa edilen The Stay Bosphorus, Boğaz keyfi ile birleşen iftar sofralarında, kurumlar ve büyük gruplar için planlanan organizasyonlarda İstanbul’un tarihi dokusunu hissettiren bir deneyim yaratıyor.

 

Ortaköy’ün merkezinde, Boğaz’a sıfır konumuyla The Stay Bosphorus, özenle hazırladığı lezzetler ile bu buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Ramazan Ayı boyunca misafirleriyle buluşan iftar menüleri; taze, mevsimlik lezzetlerden oluşan iftariyelikler ile başlıyor. İftar sofralarının olmazsa olmazlarından çorba çeşitlerinin ardından zeytinyağlı tabakları ve salatalar eşlik ediyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinden esintiler taşıyan ara sıcaklar The Stay şeflerinin özgün ana yemeklerine hazırlık yapıyor. Menüdeki tatlı seçenekleri ise gecenin büyüleyici tamamlayıcısı rolünü oynuyor.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın