Ev Görmeye Giderken Alınabilecek Hediye Önerileri

Akrabanızın, arkadaşınızın ya da bir aile dostunuzun yeni eve çıkması ile ilk ziyarette bir ev hediyesi arayışına başlamanız muhtemel. Her ne kadar hediye alacağınız kişinin tarzı ve zevkleri seçim aşamasını etkilese de hediye alternatifleri söz konusu olduğunda oldukça geniş ürün yelpazesi bulunur.

Ev görme hediyesi ne alabilirim düşünenler, küçük ev aletlerinden mutfak gereçlerine ve dekoratif ürünlere kadar pek çok ürün kategorisine göz gezdirebilir. Farklı ürün gruplarından bir tercihte bulunurken hediye alacağınız kişiye özel seçimlerde bulunabileceğiniz gibi her evin ihtiyaç listesinde yer alan ürünlere de yönelebilirsiniz.

Kişiye Özel Ev Hediyesi  Seçenekleri Nelerdir?

Ev hediyesi ne alır sorusuna yönelik doğru hediyeye ulaşmak istiyorsanız, bu aşamada hediye alacağınız kişinin zevklerini ve tarzını göz önünde bulundurabilirsiniz. Kişiye özel seçeceğiniz hediyeler ile sevdiklerinize kendisini özel hissettirebilirsiniz.

Mug ya da Kupa: Genellikle sıcak içecekler için tercih edilen mug, bir bardak türü olmakla birlikte çeşitli desenlerde ve renklerde üretilir. Mutfağında bardak koleksiyonu olan bir arkadaşınız varsa yeni ev hediyesi olarak ona bir mug alabilir ve koleksiyonunu genişletebilirsiniz. Harfli kupalar dışında Karaca’nın Karaca X İst Collection Taksim Kapaklı Kupa seçeneklerini tercih edebilir ya da mitolojik bir figür olan Medusa Kupa modelini listenize ekleyebilirsiniz.

French Press: French Press, kahveseverlerin bir numaralı ürünlerinden olup filtre kahve demlemek için kullanılır. Gün içerisinde farklı aromalı kahve içme alışkanlığı olanlara hitap eden bu ürün, öğütülmüş kahve çekirdeklerini sıcak suyla buluşturarak mükemmel bir kahve deneyimi yaşatmanın yolunu açar.

Vazo: Çiçek koymak için kullanılan vazolar, ev dekorasyonuna estetik dokunuş yapan ürünlerdir. Farklı malzemelerden üretilebilmekle beraber şık tasarımları çiçeklerle bir araya geldiğinde yaşam alanlarına canlılık kazandırırlar. Dekorasyonda sıklıkla kullanılan vazolar, bu sayede yaşam alanlarınızdaki görünümü bir adım öteye taşımayı başarır. Sevdiklerinize ev hediyesi alırken dekorasyonlarını tamamlayacak şıklıkta bir vazo tercih edebilirsiniz.

Bardak Seti: Bardaklar, farklı şekillerde ve desenlerde üretilmekle beraber şık görünümleri ile dikkat çekmeyi başarır. Bu durum onları mükemmel hediye alternatifleri haline getirirken sevdiğiniz kişinin zevkine uygun bardağı seçme imkanı sunar. Su bardakları, meşrubat bardakları ya da yemek takımı koleksiyonu bardak setlerini inceleyerek desenli, hayvan figürlü ya da sade bardak çeşitleri arasından bir seçimde bulunabilirsiniz.

Ayna: Aynalar, evlerin dikkat çekici bir tarza bürünmesini sağlayan şık dekoratif ürünlerdir. Dolayısıyla büyük boy duvar aynalarını hediye olarak tercih ederek sevdiklerinizin evlerine hoş bir hava kazandırabilirsiniz.

Ev Hediyesi Mutfak Eşyası  Çeşitleri    

Ev görme hediyesi söz konusu olduğunda bardak, çatal-bıçak, tencere ve tava gibi  mutfak eşyaları ön plana çıkar. İhtiyaca yönelik ürün arıyorsanız, tencere-tava ürünlerinden çay ve kahve makinesi gibi teknolojik küçük ev aletlerine kadar mutfaklara hem işlevsellik hem de güzellik getirecek ürünlere yönelebilirsiniz.

Çay makinesi: Kettle sistemi ile çalışan ve teknik özelliklerine göre sizin için pratik bir şekilde çay demleyerek uzun süre sıcak kalmasını sağlayan çay makineleri, mükemmel hediye alternatifleri arasında bulunur. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra modern tasarımları, mutfaklara şıklık kazandırır.

Kahve makinesi:  Kahve makineleri, kahveseverlere kısa süre içerisinde lezzetli kahveleri hazırlayabilen ürünlerdir. Ev görmeye giderken yakınlık derecenizi de göz önünde bulundurarak yeni evine alışmaya başlayan sevdiğinize bir kahve makinesi alarak onu mutlu edebilirsiniz.

Tencere-tava: Tencere ve tava, her evde mutlaka bulunması gereken mutfak ürünleri arasında yer alır. Lezzetli yemekleri pişirmek amacıyla kullanılan ürünler, özellikle mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için tercih edilebilecek en şık ve kullanışlı ev hediyesi alternatiflerindendir.

Çatal bıçak seti: Şık sofraların kilit parçalarından olan çatal-bıçak setleri, lezzetli yiyecekler şık yemek takımlarında sunulurken masa düzenini en iyi şekilde tamamlar. Dolayısıyla modern ve şık bir sofraya yakışacak zarif ve sade çatal bıçak takımlarını hediye listenize ekleyebilirsiniz.

Baharat takımı: Farklı malzemelerden üretilen mutfak eşyalarından baharat takımı çeşitleri, baharatları düzenlemek ve muhafaza etmek için kullanılır. Sevdiğiniz kişinin yeni mutfağına yakışacak kullanışlı modeli tercih edebilir ve en çok vakit geçirilen yaşam alanlarına şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Karaca’nın geniş ürün yelpazesine göz atarak sevdikleriniz için kaliteli ev hediyesi  çeşitleri arasından bir seçimde bulunabilirsiniz.

Aysha

Muhafazakar Moda ,Tesettürlü Bayan Kombinleri ,Kadın Sağlığı konulu aysha.com.tr sitesinin yöneticisidir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın

istanbul escort bayan