Yazın Evde Kalan Çocuğunuzla Zaman Geçirmenin Yolları

Bu yaz tatili evde geçireceklerdenseniz evde kalan çocuklarınızla keyifli zaman geçirmenin yollarını sizler için derledik…

 

ONUNA RESİM ÇİZİN

Çocuklarınızın hem el becerileri gelişsin hem de keyifli zaman geçirsin diye önünüze aldığınız herhangi bir nesneyi beraber çizmeye çalışın hem o objeyi nasıl gördüğünü hem de el becerilerinin ne seviyede olduğunu kendi gözlerinizle görerek çocuklarınızla keyifli zaman geçirin.

 

YASTIKLARDAN OYUN KURUN

Çocuğunuz küçükse bu oyunda hiç şüphesiz çok eğlenecek. Bu oyun için yapmanız gereken sadece yastıklardan istediğiniz şeyi yapmak ister ev ister yol… Böylelikle çocuklarınız üzerinde hayal güçlerini kullanarak hem oyun oynayacak hem de hiç canı sıkılmayacak.

 

SORU – CEVAP OYUNU

Çocuğunuzla çok sıkıldığınızda bu oyun en büyük kurtarıcınız olacak. Yapmanız gereken, bir kutu içerisine istediğiniz bir nesneyi koyarak çocuğunuzun o nesneyi bulmasını istemelisiniz.

İrem U.

Aysha Dergi Yazı İşleri Müdürü olan İrem Uluerciyes, moda, güzellik, stil, güncel konularda yazılar yazıp, alanında uzman isimlerle röportajlar gerçekleştirmektedir.

Henüz Yorum Yok

Bir Cevap bırakın